زمان خبر:5 ثانیه قبل

تحلیلگر کریپتو یوتیوب، JRNY، با بیش از 600,000 بیننده خود، در مورد بازارهای رمزارز و NFT صحبت می کند. او معتقد است با پایان یافتن سال 2021(10 دی)، بازارها به طور کلی بهبود خواهند یافت. از نظر او، بهبود در حال حاضر با بازگشت بیت کوین به بیش از 51000 دلار آغاز شده است.

بر این اساس، سایر سکه ها نیز حدود 10 تا 15 درصد افزایش یافته اند. کاردانو(ADA) 10٪ ، لونا 15٪، در حالی که سندباکس (SAND) 22٪ افزایش یافته است، به اعتقاد او در سال 2022(1400-1401) یکی از 10 ارز دیجیتال برتر خواهد بود .

با رفتن به سال 2022، او می گوید که یک مجموعه جدید NFT و ضرابخانه رایگان برای دارندگان باشگاه NFT JRNYراه اندازی خواهد کرد. نه تنها این، مزایای زیادی برای دارندگان باشگاه JRNY و همچنین بروزرسانی‌های هفتگی بازار NFT، چت‌های خصوصی، وایت پیپر(White Paper) پروژه‌های مختلف و موارد دیگر نیز وجود خواهد داشت.

او تأیید می کند که در حال حاضر، علاقه زیادی به جستجوی جهانی برای NFT وجود دارد که برای اولین بار از رمزارزها پیشی گرفته است. به نقل از مدیر عامل Coinbase که چندی پیش فاش کرد که NFT ها می توانند از رمزارزها در پلتفرم Coinbase پیشی بگیرند.

JRNY بیان می‌کند که منتظر است تا متاورس به جریان اصلی تبدیل شود، چیزی که فکر می‌کند حداقل پنج سال طول می‌کشد تا اتفاق بیفتد. او هشدار می‌دهد که درصد بسیار بالایی از مجموعه‌های NFT فقط محو می‌شوند، زیرا تیم‌های خوبی در پشت خود ندارند که در فضا ادغام شده‌اند و درک می‌کنند که چگونه ابزار خوبی ایجاد کنند.

او می‌گوید که با شروع رشد متاورس، شرکت‌های بیشتری درگیر NFT‌ها هستند که اخیراً شاهد آن بوده‌ایم. نایک، آدیداس، اسنوپ داگ، استیو آئوکی، گریمز و غیره در حال ورود به NFT های متاورس هستند. و این قرار است ادامه پیدا کند زیرا آنها می خواهند نقشی را در دنیایی ایفا کنند که آینده رسانه های اجتماعی در آن قرار دارد.

علاوه بر این، بسیاری از NFT ها اکنون در حال ایجاد ارزهای رمزنگاری شده خود هستند تا در اکوسیستم خود برای بازی ها و چیزهای دیگر جوایز و سودمندی را به اشتراک بگذارند. او معتقد است که در طول سال 2022، تمام مجموعه‌های بزرگ NFT، ارز دیجیتال خود را خواهند داشت که تقاضای بیشتر و بیشتری را برای فضای NFT ایجاد خواهد کرد.

بنابراین برای همه فضای کریپتو، JRNY هنوز در بسیاری از کوین‌ها بسیار صعودی است. او نسبت به اتریوم برای سال 2022، Cardano و Avalanche و همچنین LINK که یکی از برترین انتخاب های او در حال حاضر، از بین 100 انتخاب برتر برای سال 2022 است، خوش بین است. این به آن دلیل است که آنها بیشترین مشارکت را در کل فضا و در هر پروژه رمزنگاری شده دارند. 

به طور خلاصه، او می‌گوید که مورد استفاده بزرگی از Chainlink برای متاورس و NFTها وجود خواهد داشت. به طور کلی، او توصیه می کند که مراقب بازی های رمزنگاری شده باشید.

منبع

تبدیل آثار هنری به NFT و فروش بین المللی آثار

غول بازار NFT پلتفرم OpenSea، به دنبال رشد 13 میلیاردی