زمان خبر:4 ثانیه قبل

اخبار جدید درباره انتشار توکن های NFT، در 14 دسامبر(23 آذر)، قهرمان سه گانه NBA و MVP ، استفن کری(Stephen Curry)، 2974مین پرتاب سه امتیازی خود را به ثمر رساند و رکورد “ابدی” را توسط هال آف فیمر ری آلن  (Hall of Famer Ray Allen) شکست. در سال 2021 (1400)، این لحظه، هیچ شانسی برای اجتناب از جاودانه شدن از طریق کلکسیون های دیجیتالی ندارد.

استفن کری و آندر آرمر (Under Armour)، دراپ NFT را منتشر کردند

برای جشن گرفتن این دستاورد برجسته، کری از گلدن استیت واریورز (Golden State Warriors)، تصمیم گرفت کفش های کتانی را که در طول این بازی پوشیده بود، عرضه کند.

به این ترتیب، 2,974 توکن NFT که کفش جنسیس کری فلو (Genesis Curry Flow) توسط Under Armor را به نمایش می‌گذارند، برای فروش در بازارهای کلکسیونی دیجیتال موجود است. به گفته نمایندگان Under Armor، همه کفش ها را می توان در سه متاورس گالا گیمز (Gala Games)، دیسنترالند (Decentraland) و سندباکس (Sandbox) استفاده کرد.

به گفته منابع ESPN، تعداد 200 توکن NFT به افرادی که آقای کری را در سفر او دنبال کردند، از جمله مربیان، دوستان، معلمان و جامعه هواداران Warriors، اهدا خواهد شد.

در حالی که قیمت های اولیه از 333 دلار شروع می شد، در حال حاضر، NFT های آقای کری در اپن سی (OpenSea) با پرمیوم های هنگفت معامله می شوند.

اپن.سی - انتشار توکن های NFT در پالی گان، توسط استفن کری، قهرمان NBA!

علاقه مندان به NFT می توانند گران ترین کالای این مجموعه را به قیمت 91000 دلار در زمان انتشار این مطلب، خریداری کنند.

قهرمان بسکتبال، کهنه سرباز NFT

همچنین، NFT های این مجموعه به ابتکار خیریه “بخور. بیاموز. بازی کن(Eat. Learn. Play)” را که هدف آن “باز کردن پتانسیل” کودکان است، تقویت می کند.

در حالی که اکثر سلبریتی ها در اواخر سال 2021(پاییز 1400)، وارد دنیای هیجان و شیدایی NFT شدند، استفن کری در این بخش، جدید نیست. در سال  2018 (1397)، او اولین کریپتو کیتی (CryptoKittie) تحت حمایت افراد مشهور را تایید کرد.

همانطور که قبلا توسط U.Today گزارش شده است، این اسطوره ی بسکتبال در ماه سپتامبر(شهریور) به فضای Web3 بازگشت.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی گرم متاورس نمی‌باشد.

منبع: u.today

منبع

تبدیل آثار هنری به NFT و فروش بین المللی آثار

غول بازار NFT پلتفرم OpenSea، به دنبال رشد 13 میلیاردی