زمان خبر:4 دقیقه قبل

طی 9 ساعت گذشته، یک تراکنش 103,270,223 SHIB را به کیف پول مرده Shiba Inu منتقل کرد تا این توکن ها را برای همیشه از عرضه در گردش فعلی خارج کند.

103 میلیون SHIB در یک ساعت سوخت

وقتی صفحه توییتر @shibburn توییت کرد که در مجموع 103.2 میلیون شیبا اینو در یک نقل و انتقال سوزانده شده است، مالک Bigger Entertainment، استیون کوپر، توضیح داد که این تیم او بود که این توکنهای SHIB را سوزاند.

Bigger Entertainment یک شرکت ضبط و پخش کریپتویی است که از هنرمندان موسیقی می خواهد 20 درصد از حق امتیاز خود را به خرید SHIB اهدا کنند که بعداً سوزانده می شود. این شرکت همچنین NFT، کالا و بلیط رویدادهای موسیقی را می فروشد. بخشی از سود حاصل از همه اینها نیز به خرید SHIB می رسد تا آنها را از بین ببرد

این شرکت کمپین سوزاندن SHIB خود را در اکتبر 2021(مهر) آغاز کرد و از آن زمان تاکنون تقریباً یک میلیارد SHIB را به همراه 103.2 میلیون موردِ ذکر شده سوزانده است.

با این حال، طبق داده های ارائه شده توسط etherscan، طی پنج روز گذشته، نزدیک به 150 میلیون SHIB نابود شده است. در حال حاضر، در مجموع 410.3 تریلیون از این کوین میم سوزانده شده است – 41.03007 درصد از کل عرضه SHIB که در ابتدا یک کوادریلیون بود.

سایر مشاغلی که متعهد به سوزاندن SHIB شده اند

چند کسب و کار دیگر نیز به کمپین سوزاندن SHIB پیوسته اند. از جمله آنها می توان به شرکت قهوه شیبا(Shiba Coffee Company) اشاره کرد. این کسب و کار حمل و نقل قهوه از اکوسیستم SHIB پشتیبانی می کند، SHIB را با 100 درصد سود خود می خرد و ده درصد از SHIB خریداری شده را می سوزاند.

Vibe Maquillage، یک برند لوازم آرایشی، پانزده درصد از درآمد SHIB به دست آمده از فروش خود را از بین می برد.

چندین شرکت دیگر نیز وجود دارند: Markilen، Precious Paws، Cryptoon Network، Shiba Search و غیره.

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی گرم متاورس نمی باشد.

منبع:u.today

منبع