زمان خبر:2 ثانیه قبل

تانگو(Tango)، یک پلتفرم B2C برای پخش زنده ویدیویی که به تولیدکنندگان محتوا قدرت می‌دهد، با راه‌اندازی حراج ویژه کارت تانگو کارت NFT روز ولنتاین به استقبال روز عشق رفت. در اینجا، کاربران می‌توانند کارت‌های خود را در بازار پلتفرم بخرند یا بفروشند. علاوه بر این، کسری از درآمد به خالق کارت شخصی‌شده تعلق می‌گیرد.

حراج روز ولنتاین از 10 فوریه(21 بهمن) آغاز شد و در روز ولنتاین، 14 فوریه(25بهمن) به پایان رسید.

به گفته اوری راز(Uri Raz)، مدیرعامل تانگو، حراج روز ولنتاین این پلتفرم، فرصتی عالی برای طرفداران است تا به پخش‌کننده‌های مورد علاقه خود (معروف به “Livers”) کمی عشق بورزند. وی در ادامه می افزاید:

“خرید کارت روز ولنتاین یک راه سرگرم کننده برای جشن گرفتن تعطیلات و راهی عالی برای متمایز شدن در میان انبوهی از طرفداران است. همچنین به طور بالقوه فرصتی برای کسب سود خوب است؛ شما هرگز نمی دانید استریمر مورد علاقه شما در آینده چقدر بزرگ می شود.”

همچنین، تانگو خود را پلتفرمی می داند که همه کاربران می توانند در آن درآمد کسب کنند. در این فضا، کاربران تانگو از تولیدکنندگان محتوا از طریق تراکنش های خرد حمایت می کنند. آن‌ها می‌توانند سکه‌ها را بخرند و از آن‌ها برای خرید هدایایی برای سازندگان استفاده کنند، که به نوبه خود می‌توانند آن‌ها را با پول نقد بازخرید کنند.

علاوه بر خرید سکه برای ارسال به عنوان هدیه به Liver منتخب طرفداران، کاربران همچنین می‌توانند کارت‌های تانگو NFT مانند را از طریق بازار تازه راه‌اندازی آن بسازند، بخرند و بفروشند. کارت های تانگو را می توان مانند NFT ها ضرب کرد و به کاربران اجازه می دهد سود کسب کنند.

در همین حال، به کاربرانی که کارت استریمر مورد علاقه خود را خریداری می کنند، کارت تانگوی ویژه دیگری نیز دریافت می کنند که می توانند در طول پخش به Liver بدهند. به علاوه، این کارت‌ها همچنین هنگام پیوستن طرفداران به جریان یک Liver اطلاع می‌دهند. کاربران همچنین می‌توانند کارت‌های خود را برای فروش در بازار قرار دهند که به نفع مالک و خالق قبلی است.

منبع