زمان خبر:2 ثانیه قبل

ساوث چاینا مورنینگ پست، روز پنجشنبه گزارش داد که شبکه خدمات بلاکچین تحت حمایت چین در این ماه زیرساخت هایی را برای پشتیبانی از NFT هایی که هیچ پیوندی به رمزارزهایی که در چین ممنوع شده اند ندارند، معرفی می کند.

He Yifan، مدیر اجرایی Red Date Technology، که پشتیبانی فنی را برای BSN ارائه می‌کند، به SCMP گفت که توکن‌های NFT “تا زمانی که هیچ ارتباطی با رمزارزها نداشته باشند در چین مشکل قانونی ندارند.”

زیرساخت، BSN-Distributed Digital Certificate، رابط های برنامه نویسی کاربردی را برای مشاغل یا افراد فراهم می کند و آن ها را قادر می سازد تا پورتال های کاربری یا برنامه های خود را برای مدیریت NFT بسازند. فقط یوان چین ممکن است برای خرید و هزینه خدمات استفاده شود.
شرکت Red Date Technology، شرکت پشتیبان شبکه خدمات بلاکچین، در اکتبر سال گذشته (مهر) اعلام کرد که زیرساخت های خود را تا پایان ماه جاری در چین راه اندازی خواهد کرد.

مدیرعامل Red Date در آن زمان گفت که NFTها در پنج سال آینده به طور گسترده در چین مورد استفاده قرار خواهند گرفت، اما دولت نمی‌خواهد این فناوری با رمزارزها مرتبط باشد یا در زنجیره‌های عمومی و بدون مجوز اجرا شوند.

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی گرم متاورس نمی‌باشد.

منبع: Coindesk

منبع