زمان خبر:12 ثانیه قبل

یوگا لبز (Yuga Labs) خالق مجموعه Bored Ape Yacht Club NFT، تریلر تبلیغاتی خود برای پروژه جدیدی به نام Otherside را منتشر کرد.

در این تیزر به صراحت بیان نمی شود که Otherside چیست، اما بر اساس گزارش این هفته ApeCoin ، به نظر می رسد این مجموعه در وهله نخست بر روی “فرهنگ، بازی و تجارت” تمرکز خواهد داشت. توییت این تیزر حاکی از آن است که این پروژه از ApeCoin استفاده خواهد کرد.

همانطور که قبلاً گفته شده بود، یوگا لبز به تازگی بر روی دنیای مجازی مبتنی بر بازی کار می کند که با انواع مختلف NFT های محبوب سازگاری داشته باشد.

این تیزر چند نمونه از مجموعه‌های NFT مانند Mutant Apes، CryptoPunks و Meebits را به نمایش می‌گذارد که مورد آخر در راس معامله خرید IP بین یوگالبز و لاروالبز خالق کریپتوپانک و Meebits قرار داشت. تا زمان انتشار این مطلب، این تیزر بیش از 60000 بازدید داشته است.

گفتنی است که روز 16 مارس (25 اسفند)، nWay، زیرمجموعه Animoca Brands در توییتی اعلام کرد که با همکاری BAYC در حال کار بر روی یک بازی جدید “برای کسب درآمد” است. در حال حاضر مشخص نیست که آیا این تیزر ارتباط مستقیمی با این طرح ابتکاری خاص دارد یا خیر.

طبق داده‌های CoinGecko، در حال حاضر ApeCoin با قیمت 14.20 دلار معامله می‌شود.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی گرم متاورس نمی‌باشد.

منبع: theblockcrypto

منبع