زمان خبر:2 دقیقه قبل

توئیتر، غول رسانه های اجتماعی، این امکان را برای کاربران اپلیکیشن موبایل خود فراهم کرده است که به سازندگان محتوا در بستر اتریوم، دومین رمزارز بزرگ، انعام دهند.

 

 

اضافه شدن اتریوم پس از آن صورت گرفت که این شرکت مستقر در سانفرانسیسکو در اواخر سپتامبر (اوایل مهر)، انعام بیت کوین را راه اندازی کرده بود. ویژگی “tip jar” توئیتر که به کاربران امکان می دهد از فالوورهای خود درآمد کسب کنند، ابتدا در اوایل ماه می (اواسط اردیبهشت) معرفی شده است.

کاربران توئیتر بلو، سرویس ممتاز این وب سایت، اجازه داشتند توکن های گرانبهای غیر قابل تعویض خود را به عنوان تصاویر نمایه در اواخر ژانویه (اوایل بهمن) نمایش دهند. همانطور که U.Today گزارش داد، پلتفرم اشتراک محتوای بزرگسالان OnlyFans اوایل این هفته از توئیتر پیروی کرد و به سازندگان اجازه داد NFT های خود را به نمایش بگذارند.

جک دورسی، مدیر عامل سابق توئیتر، که به عنوان یکی از تاثیرگذارترین حامیان بیت کوین شناخته می شود، علناً با حمایت از اتریوم مخالفت کرده و اغلب با جامعه آن نیز دعوا می کند. همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، این میلیاردر در اواخر نوامبر (اوایل آذر) کنترل را به پاراگ آگراوال، CTO سابق سپرد که به نظر می رسد نسبت به دورسی ذهن بازتری نسبت به رمزارزهای جایگزین بیت کوین دارد.

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی گرم متاورس نمی باشد.

منبع: U.today

منبع