زمان خبر:1 دقیقه قبل

در شرایطی که بایننس خدمات خود را در کشورهایی مانند اسرائیل به دلیل مسائل مربوط به صدور مجوز متوقف کرده است، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان از نظر حجم معاملات به تقویت روابط با روسیه ادامه می دهد.
بایننس روز پنجشنبه ورود خود به انجمن بانک های روسیه را با هدف تسهیل گفتگو با مقامات محلی، قانونگذاران و کارشناسان صنعت ارزهای دیجیتال اعلام کرد.
این انجمن که در سال 1990(1369) تأسیس شد، شامل بیش از 300 بانک و مؤسسه مالی در روسیه است که نزدیک به 90 درصد از زیرساخت های بانکی کشور را پوشش می دهد.
شورای انجمن عضویت بایننس در انجمن را تایید کرده و یک مرکز تخصصی اختصاصی برای دارایی های مالی دیجیتال و ارزهای دیجیتال راه اندازی کرده است. ماموریت این مرکز تخصصی تهیه بررسی های حرفه ای در مورد گردش دارایی های دیجیتال در روسیه و ارائه اطلاعات تخصصی در مورد این موضوع به انجمن و نمایندگان آن و همچنین گزارش تجربه بین المللی در رسیدگی به دارایی های رمزارزی است.
اولگا گونچارووا(Olga Goncharova)، مدیر بایننس در روسیه و کشورهای مشترک المنافع (CIS)، رهبری مرکز تخصصی انجمن را که توسط شورای هیئت رئیسه انجمن تایید شده بود، بر عهده گرفت. گونچارووا در ژانویه(دی 1400) به صرافی کریپتو پیوست تا تلاش‌های انطباق در روسیه و کشورهای مستقل مشترک المنافع را انجام دهد. قبل از پیوستن به بایننس، او به عنوان مدیر بخش در بانک روسیه کار می کرد.

گئورگی لونتوفسکی(Georgy Luntovsky)، رئیس انجمن، هنگام معرفی گونچارووا خاطرنشان کرد که او مسئول نظارت صحیح بر گردش ارزهای دیجیتال در روسیه خواهد بود. او خاطرنشان کرد: «به نظر ما، او کاندیدای خوبی برای رهبری پلتفرمی است که در آن جامعه متخصص می‌تواند در مورد رویکردهای تنظیم و توسعه دارایی‌های مالی دیجیتال بحث کند.»
گلب کوستارف(Gleb Kostarev)، مدیر بخش اروپای شرقی بایننس، ابراز اطمینان کرد که تخصص بایننس در بازار ارزهای دیجیتال مورد استقبال مثبت جامعه بانکی روسیه قرار خواهد گرفت.
ما در آستانه یک تحول جهانی در زمینه مقررات ارزهای دیجیتال هستیم. بایننس، به عنوان بزرگ‌ترین اکوسیستم ارزهای دیجیتال در جهان، سابقه خوبی در کار با تنظیم‌کننده‌ها دارد.
بایننس به دلیل همکاری نزدیک خود با برخی از سازمان های روسی تحت حمایت دولت و همچنین حامیان محلی بلاک چین شناخته شده است.
در سال 2021(1400)، بایننس پلتفرم توکن غیرقابل تعویض خود (NFT) را در اختیار موزه دولتی هرمیتاژ روسیه قرار داد تا به آن کمک کند تا بیش از 440000 دلار در حراجی NFT از مجموعه های توکن شده موزه جمع آوری کند. مدیران بایننس همچنین از پذیرش صنعت کریپتو به عنوان بخشی از گروه لابی کریپتو روسی در سال 2020(1399) حمایت کردند.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی گرم متاورس نمی باشد.

منبع:cointelegraph

منبع