زمان خبر:48 ثانیه قبل

به نظر می رسد Reddit در حال توسعه یک بازار جدید NFT است. اخیرا لیست های شغلی این شرکت در فرصت های تبلیغاتی وب سایت آنها برای تبدیل شدن به بخشی از یک تیم جدید پلتفرم NFT قرار گرفته است.

Reddit می خواهد بازار NFT خود را ایجاد کند
Reddit آگهی‌ های شغلی برای مدیران و مهندسان منتشر کرده است تا به تیم جدید خود بپیوندند و به دنبال ایجاد بزرگترین اقتصاد طراحان در اینترنت است که توسط سازندگان مستقل، کالاهای دیجیتال و NFT ها طراحی شده است. هدف فاندامنتالی آن ایجاد سیستمی است که در آن کاربران بتوانند “NFT ها را برای ارائه سایر Redditor ها ایجاد کنند و از طریق فروش کالاها از نظر مالی درآمد کسب کنند.”

این شرکت NFT ها را «انفجاری ترین حرکت در دنیای ارزهای دیجیتال» در حال حاضر می نامد که در حال متحول کردن نحوه مالکیت دارایی های دیجیتال در بازی های آنلاین و در آینده نزدیک، متاورس هستند.

NFT ها فرصتی منحصر به فرد برای ایجاد جوامع پر جنب و جوش ارائه می دهند
آگهی‌های شغلی می‌گویند که Reddit متوجه شده است چگونه جوامع پر جنب و جوش در اطراف مجموعه‌ های NFT در حال توسعه هستند، و این شرکت می‌خواهد از آن برای توسعه بیشتر «احساس مشارکت و تعلق» در جامعه Reddit استفاده کند.

کالاهای دیجیتالی با پشتوانه NFT نه تنها به دارندگان این امکان را می‌دهند که از تولیدکنندگان محتوای مورد علاقه خود حمایت کنند، بلکه «ارزش‌ها، آداب و رسوم و الگوهای رفتاری یک جامعه» را نیز منتقل می‌کنند. 

Reddit معتقد است که “جنبش NFT به تازگی آغاز شده است” و پروژه جدید بازار NFT خود را ادامه اهداف این شرکت برای قرار گرفتن “در سر تیتر اینترنت” می داند.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی گرم متاورس نمی‌باشد.

منبع: u.today

منبع