زمان خبر:2 ثانیه قبل

رائول پال (Raoul Pal)، تحلیلگر و سرمایه گذار مشهور، می گوید که او در حال وارد شدن در سرمایه گذاری هایی است که از آن به عنوان “دیوانگی مطلق” یاد می کند، زیرا آن ها بخشی از روند بزرگ بعدی هستند.

مدیر سابق گلدمن ساکس در یک پست وبلاگ جدید می‌گوید که با خرید یک میمون بی حوصله (Bored Ape) کم کم وارد بازار توکن های NFT می شود. به گفته پال، NFT‌هایی مانند مجموعه Bored Ape Yacht Club (BAYC) آغاز روند جدیدی از رونق گرفتن توکن های اجتماعی و نشان دهنده ارزشمند بودن دارایی های رمزارزی در بین مردم است.

“نظر من این است که آینده در توکن های اجتماعی نهفته است و این راه ادامه خواهد داشت. شما با جوامع NFT (یکی از هزاران مدل NFTها) شروع می کنید و سپس یک نمودار اجتماعی ایجاد می کنید. من در مورد پتانسیل توکن اجتماعی بالقوه در اطراف BAYC شنیده بودم، به طوری که من را خارج از زرق و برق جریان اخبار، به خود متمرکز کرده است.”

مدیرعامل Real Vision می‌گوید که فکر می‌کند توکن های اجتماعی در نهایت در بسیاری از جنبه‌های مختلف جامعه و اقتصاد ادغام خواهند شد. پال همچنین می‌گوید که بیت کوین نیز می‌تواند به عنوان یک رمزارز اجتماعی، فقط با یک جامعه متفاوت و ویژگی‌های متفاوت، جمع‌آوری شود.

“من فکر نمی‌کنم توکن‌های اجتماعی طرح‌هایی برای ثروتمند شدن سریع باشند، اما اگر جامعه ابزاری بسازد که ارزش طولانی‌مدت دارد، به آرامی ثروتمند می شوید. ابزار مفیدی برای یک جامعه پر جنب و جوش و در حال رشد و کمیتی قابل اندازه گیری را بسازید و در طول زمان ارزش ایجاد خواهید کرد، بطوریکه همه می توانند در آن شرکت کنند.”

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی گرم متاورس نمی‌باشد.

منبع: dailyhodl

منبع