زمان خبر:3 ثانیه قبل

استارت آپ Yuga Labs، پدید آورنده مجموعه Bored Ape Yacht Club (BAYC)، با ارزش 4 میلیارد دلار، شنبه شب متاورس دیگری را راه اندازی کرد که شبکه اصلی اتریوم را بسیار شلوغ کرده و قیمت گس اتریوم را افزایش داده بود.

در کمتر از 24 ساعت، آزمایشگاه یوگا بیش از 561 میلیون دلار فقط از فروش NFT متاورس The Otherside کسب کرده است. NFTهای بازی متاورس آینده یوگا لبز توکن های بلاکچین منحصر به فردی هستند که نشان دهنده مالکیت یک دارایی دیجیتال یا فیزیکی است.

حدود 55000 NFT هرکدام به ارزش 305 APE فروخته شد، که به این معنی است که با توجه به قیمت Apecoin (تقریباً 19 دلار) در زمان ضرب، هر توکن NFTحدود 5800 دلار قیمت داشت. درآمد کل آزمایشگاه یوگا از این فروش بیش از 318.7 میلیون دلار بوده است.

بر اساس داده‌های CryptoSlam، این توکن ها تاکنون بیش از 242 میلیون دلار در کل، حجم ثانویه معامله داشته است. از این رقم، بیش از 190 میلیون دلار در OpenSea بوده است.

 

 

با توجه به تعداد بالای NFT و تقاضای بیشتر، فروش Otherdeed که در ساعت 9 بعد از ظهر شنبه شب به وقت شرقی شروع شد، بلافاصله باعث افزایش گس اتریوم شد. ترافیک کاوشگر بلاک Etherscan همچنین منجر به گزارش هایی شد مبنی بر اینکه سایت برای بسیاری از کاربران کار نمی کرده است.

هنگامی که افزایش ناگهانی تقاضا برای تراکنش‌ های سریع، شبکه را مسدود می‌کند، می‌تواند در زنجیره‌ های اثبات کار مانند اتریوم اتفاق بیفتد و هزینه‌ ها را افزایش دهد.

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی گرم متاورس نمی باشد.

منبع: decrypt.co

منبع