زمان خبر:5 ثانیه قبل

بیلی مارکوس (Billy Markus)، یکی از بنیانگذاران Dogecoin، توجه خود را به یک طومار درخواستی جدید Change.org جلب کرده است که به کاربران توئیتر اجازه می‌دهد پست هایی را با دریافت پاداش در قالب محبوب‌ترین رمزارز میم ارسال کنند.

 

 

مارکوس دوج را به عنوان “رمزارز اصلی برای انعام ” اینترنت توصیف کرد. به عنوان مثال، در سال 2014 (1393)، جامعه دوج کوین مقدار بودجه لازم را جمع آوری کرد تا به تیم باب سورتمه جامائیکا اجازه دهد در بازی های المپیک زمستانی شرکت کند.

طومار مورد بحث می گوید که دوج کوین کمترین کارمزد تراکنش را در بین رمزارزهای مطرح دارد که آن را برای ارسال پاداش مناسب می کند.

در ماه می گذشته (اردیبهشت)، توئیتر ویژگی “tip jar” خود را راه اندازی کرد که امکان ارسال پول برای سایر کاربران پلتفرم را فراهم می کند. این ویژگی به عنوان راهی برای حمایت از سازندگان محتوا اعلام شده است. در اصل، تنها راه‌حل‌های پرداخت سنتی مانند PayPal، Venmo و Block’s Cash App در میان گزینه‌های موجود بودند. در اواخر سپتامبر، توئیتر پشتیبانی از بیت کوین را نیز فعال کرد و امکان ارسال پاداش از طریق شبکه لایتنینگ را فراهم کرده است.

پس از انتشار تصاویر نمایه شش ضلعی برای توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) در ماه ژانویه (دی)، پلتفرم محبوب رسانه‌های اجتماعی نیز پاداش در قالب اتریوم را در اوایل این هفته اضافه کرده است. در زمان انتشار این خبر، 1730 نفر پس از تلاش مارکوس برای تقویت جامعه، طومار را امضا کردند.

به نظر می رسد مارکوس مصمم است که توئیتر را قادر به پشتیبانی از میم کوین برتر کند. او روز پنجشنبه وعده داد که حداقل یک توئیت در مورد آن به صورت روزانه منتشر کند.

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی گرم متاورس نمی باشد.

منبع: U.today

منبع