زمان خبر:3 ثانیه قبل

یک بازی کارتی NFT موسوم به ASPO World، رسماً اعلام کرد که 22 فوریه 2022(3 اسفند) را به عنوان تاریخ راه اندازی خود تعیین کرده است. به گفته تیم CoinQuora، این خبر درست پس از انجام دو آزمایش بتا منتشر شد که هزاران بازیکن در آن شرکت کردند.

قابل ذکر است که Mainnet این بازی مبتنی بر بلاک چین، روی رایانه های شخصی ویندوز، macOS، اندروید و IOS بهینه شده است. بازیکنان باید به یک تیم کامل شامل یک قهرمان اصلی مجهز باشند که توسط ناشر در هنگام ورود به بازی در اختیار بازیکن قرار می گیرد.

به طور مشابه، بازیکنان برای شرکت در Mainnet به چهار Spirit با حداقل قیمت 400 توکن ASPO برای یک ترکیب پایه نیاز دارند. اینها را می توان در بازار پروژه خریداری کرد. در گیم پلی، بازیکنان می توانند انتخاب کنند که به یکی از سه کلاس شخصیت (شکارچی، جنگنده یا جادوگر) ملحق شوند تا سفر خود را به سمت تاج و تخت پادشاه جادوگر آغاز کنند.

بازیکنان می توانند جوخه ها را برای شرکت در نبردها، انجام ماموریت ها و شکست دادن حریفان هدایت کنند. با این حال، بازیکنان می توانند توانایی خود را هنگام فعال کردن حالت Soul Fusion نشان دهند. آنها همچنین می توانند ذهن استراتژیک خود را از طریق مسابقات طوفان فکری به نمایش بگذارند.

آقای Nguyen Ha Minh Thong، مدیر عامل ASPO World، ادعا می کند که در حال حاضر، تیم توسعه ASPO World به 40 نفر با چهره های برجسته در زمینه فناوری بازی افزایش یافته است. او اضافه می کند:

“به منظور توسعه یک پروژه طولانی مدت بازی NFT، تیم ASPO روز و شب کار کرده است و جوهر سال‌ها توسعه را جمع‌آوری کرده تا آن را در ASPO World قرار دهد و تجربه‌ای واقعاً همه‌جانبه را به بازیکنان بدهد.”

در همین حال، تیم ASPO با موفقیت بیش از 3،500،000 دلار، پس از کمی بیش از 4 ماه از اجرای پروژه، جمع آوری کرده است. جالب اینجاست که 2 میلیون دلار از صندوق های سرمایه گذاری بزرگی مانند Hashed، Icetea labs، GameFi، DaoMaker و Raptor Capital به دست آمده است. در حالی که 1.5 میلیون دلار در کمتر از 4 روز افتتاحیه برای فروش INO جمع آوری شد.

پیش از این، ASPO اعلام کرده بود که با سرمایه گذاری خطرپذیر پیشرو کره ای، Hashed، همکاری می کند. با این همکاری، Hashed از ASPO در بهبود توکنومیک، تلاش‌های بازاریابی و گسترش نقدینگی جهانی پشتیبانی می‌کند. 

منبع