زمان خبر:33 ثانیه قبل

پس از اتفاقی که دیروز بین ویل اسمیت (Will Smith) و کریس راک (Chris Rock) در مراسم اسکار رخ داد، یک میم کوین جدید به نام Will Smith Inu (WSI) در صرافی UniSwap و چند صرافی غیرمتمرکز دیگر ظاهر شده است.

به غیر از این توکن، یک NFT به نام Will Smith Slap DAO در پلتفرم OpenSea نیز سرفصل خبرها شد. فروش بزرگی برای این NFT وجود داشت و نزدیک به ۷۳۰ NFT به قیمت ۷ تا ۳۰۰ دلار فروخته شد.

در حال حاضر، WSI با قیمت ۰/۰۰۰۰۰۰۴۵۶ دلار و حجم بیش از ۱/۹ میلیون دلار معامله می شود. علاوه بر این، این توکن حدود ۵۲۹/۶٪ رشد داشته است.

ویل اسمیت در مراسم اهدای جوایز اسکار که روز دوشنبه در تئاتر دالبی لس آنجلس برگزار شد، به کریس راک، کمدین هالیوود سیلی زد. کریس، همسر اسمیت، جادا پینکت اسمیت (Jada Pinkett Smith) را به خاطر سر تراشیده اش مسخره کرده بود.

با این حال، ویل اسمیت پس از مراسم اسکار از کریس راک عذرخواهی کرد. او گفت: “کریس، من می خواهم علناً از تو عذرخواهی کنم. من در حال خودم نبودم و اشتباه کردم.” او همچنین اضافه کرد که شوخی بخشی از کار یک کمدین است، اما شوخی در مورد وضعیت پزشکی جادا غیرقابل تحمل بود و به همین دلیل او نسبت به آن واکنشی احساسی نشان داد.

در حال حاضر، ویدئوی سیلی او در فضای مجازی وایرال شده است. این سیلی برای بسیاری تعجب آور بود زیرا ویل اسمیت به طور کلی فردی مهربان و آرام است. اگرچه کریس بعد از آن سیلی مبهوت به نظر می رسید، اما به تماشاگران گفت که این بزرگترین شب در تاریخ تلویزیون بوده است.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی گرم متاورس نمی‌باشد.

منبع: coinquora

منبع