زمان خبر:4 ثانیه قبل

شاید این سؤال برای شما هم پیش آمده باشد که Nifty Gateway چیست. نیفتی گیت وی یک بازار ارز دیجیتال NFT است که در آن افراد قادر به خرید و فروش مجموعه‌های هنری دیجیتال منحصربه‌فرد هستند. به‌طور قطع هر اثر هنری در نوع خود بی‌نظیر بوده و اتریوم در بلاک چین دارای قابلیت ردیابی است. 

 

Nifty Gateway چیست؟ 

نیفتی گیت وی یک تیم اختصاصی دارد و هر هنرمندی که Nifties را روی پلتفرم خود ضرب و منتشر می‌کند بررسی و ارزیابی خواهد کرد. به این صورت پلتفرم می‌خواهد تنها مجموعه‌های باکیفیت دیجیتالی را به مجموعه‌داران Nifty ارائه دهد. سیستم مدیریت متمرکز نیفتی گیت وی این نکته را یادآوری کرده است که همه کسب و کارها بدون نیاز به متمرکزبودن می‌توانند از مزایای فناوری بلاک چین بهره‌مند شوند.

 

اکنون که می دانید Nifty Gateway چیست، لازم است با ظهورNFT ها هم آشنا شوید. NFT ها آیتم‌های دیجیتال منحصربه‌فرد هستند که داشتن آن‌ها امکان‌پذیر است. این فناوری توانسته خیلی سریع در هنر، کلکسیون‌ها و بازی انقلابی ایجاد کند. در واقع NFT ها دارایی‌های رمزنگاری تقسیم‌نشدنی هستند که می‌توان منحصربه‌فرد بودن آن‌ها را اثبات کرد؛ به عبارت دیگر برعکس ارزهای رمز پایه مانند بیت کوین قابلیت تعویض ندارند و همچنین امکان تقسیم آن‌ها به واحدهای کوچک‌تر وجود ندارد.

 

هر NFT به‌منظور تأیید اصالت یک آیتم و ثابت‌کردن کمبود آن برخی چالش‌ها را برای صنعت هنر دیجیتال به وجود می‌آورد. تکنولوژی بلاک چین قادر است طوری ردیابی دارایی‌های دیجیتال را در قالب NFT انجام دهد که برای کاربران شرایطی را فراهم می‌کند تا منشأ، اصالت و کاستی هر دارایی را به‌صورت یکپارچه تأیید کند.

 

ویژگی‌های Nifty Gateway

آیا می‌دانید  Nifty Gateway نیفتی گیت وی برای ارتقای وضعیت انحصاری خود می‌خواهد با معروف‌ترین افراد دنیای هنر همکاری کند. کاهش این Nifties هر سه هفته یک‌بار صورت می‌گیرد. بعد از آن بازار تنها مکانی است که می‌توان آن توکن‌های غیرقابل تعویض را از آن خرید. افراد می‌توانند با استفاده از کارت اعتباری خود و از طریق بازار نیفتی گیت وی بلافاصله خرید و فروش هر مجموعه رمزنگاری را انجام دهند.

 

تجارت Nifties خرید و فروش ساده کارت‌های معاملاتی فیزیکی است. این یک ویژگی جذاب برای آن دسته از افرادی است که به تکنولوژی بلاک چین درگیر در NFT علاقه زیادی ندارند. نیفتی گیت وی خیلی سخت تصمیم می‌گیرد چه هنرمندانی مجاز هستند تا آثار خود را به فروش برسانند.

 

مزیت‌های Nifty Gateway

مزایای Nifty Gateway ممکن است سؤال شما باشد. نیفتی گیت وی به اندازه‌ای ارزش دارد که بررسی کنید آیا شما هنرمند هستید یا قصد سرمایه‌گذاری در NFT را دارید. ساخت تعداد زیادی از NFT هایی که فروخته شده‌اند توسط هنرمندان مشهور انجام شده است. نام‌های زیادی در لیست سازندگان NFT موجود است که کالاهای خود را در این بازار می‌فروشند.

 

جالب است بدانید که ساخت نیفتی گیت وی روی بلاک چین اتریوم صورت گرفته است و این محبوب‌ترین بلاک چین برای معامله‌های NFT است. همچنین هر فردی توانایی درخواست‌دادن برای تبدیل‌شدن به یک خالق را دارد. هنرمندان می‌توانند کمیسون‌هایی را که دریافت می‌کنند انتخاب کنند. همچنین از رابط کاربری نیفتی گیت وی را می‌توان به‌راحتی و آسانی استفاده کرد.

 

معایب Nifty Gateway

هنگامی که قصد دارید برای مشارکت در هر پروژه مرتبط با رمزنگاری اقدام کنید، سنجیدن جنبه‌های مثبت و منفی از اهمیت بالایی برخوردار است. در این بخش می‌گوییم معایب که حساب‌های کاربری گوناگونی را هدف قرار داده است. به‌دنبال رویداد سرقت هزاران دلاری آثار هنری دنیای NFT تکان خورد. مسائل زیست‌محیطی هم موضوع گفت‌وگو برای بسیاری از پروژه‌های رمزنگاری است.

 

نیفتی گیت وی یکی از پلتفرم‌های NFT است که سازگاری بسیار زیادی با محیط‌زیست دارد، اما همه تراکنش‌های NFT محیط‌زیست را تحت تأثیر قرار می‌دهند. نیفتی گیت وی به‌علاوه ویژگی خرید و فروش NFT ها را به‌طور مستقیم به‌وسیله کیف پول اتریوم اعلام کرده است. به‌طور اساسی تنها درصورت فروش انتقال NFT انجام می‌شود.

 

 

منبع