زمان خبر:3 ثانیه قبل

در ۲۴ ساعت گذشته مقدار زیادی SHIB به کیف پول “inferno” ارسال شده است. در همین حال، صاحب کسب‌وکاری که به طور منظم رمزارز SHIB را می‌سوزاند، می‌گوید که در روز ولنتاین، اگر موفق به جمع‌آوری سرمایه بیشتر برای خرید SHIB شوند، ممکن است بزرگ‌ترین جشن توکن سوزی را برگزار کنند.

“بزرگترین جشن توکن سوزی SHIB که تاکنون برگزار کرده ایم”
استیون کوپر (Steven Cooper)، مالک شرکت لیبل رمزارزی Bigger Entertainment در توییتی گفته است که این شرکت باید حدود ۶۰۰۰ دلار جمع آوری کند – برای فروش ۱۲۰۰ بلیط به قیمت هر کدام ۵ دلار – تا بزرگترین جشن توکن سوزی SHIB را برگزار کند.

این شرکت با پخش پلی لیست ها در وب‌سایت خود و همچنین فروش NFT، کالاها و بلیط‌های رویدادهای مختلف قصد دارد SHIB را با بخشی از درآمد خود خریداری کند و سپس در طول جشن های توکن سوزی که به طور منظم برگزار می‌شوند، بسوزاند. 

جشن قبلی در ۲۶ دسامبر (۵ دی) برگزار و ۲۳۹,۶۰۰,۱۴۴ شیبا سوزانده شد.

افزایش قیمت SHIB به ۰/۰۱ دلار
این شرکت در اواخر اکتبر (اوایل آبان) شروع به سوزاندن SHIB کرد و از آن زمان تاکنون ۱,۱۰۲,۳۷۵,۵۶۶ رمزارز را به کیف پول مرده ارسال و آنها را از گردش خارج کرده است. کوپر همچنین اشاره کرد که Bigger Entertainment الهام بخش صدها تیم دیگر در جامعه SHIB برای توکن سوزی بوده است تا عرضه اولیه یک کوادریلیون را کاهش دهند و قیمت شیبا را بسیار بالا ببرند.

پیش از این، رئیس این شرکت در توییتی اعلام کرد که تحریک مصرف کنندگان (حتی کسانی که با کریپتو آشنایی ندارند) برای مشارکت در توکن سوزی SHIB با ارائه محصولات بیشتر در حوزه سرگرمی، هدف این شرکت برای امسال است. وی تاکید کرد: به این ترتیب می توان قیمت SHIB را به ۰/۰۱ دلار رساند.

۵۶/۳ میلیون SHIB به کیف پول مرده منتقل شد
طی ۲۴ ساعت گذشته، در مجموع بیش از ۵۶/۳ میلیون رمزارز شیبا اینو با انتقال به یک آدرس غیرقابل مصرف SHIB سوزانده شده است.

در حال حاضر، با حذف این رمزارز ها از گردش، مقدار SHIB سوخته از کوادریلیون اولیه به ۴۱۰,۳۰۲,۰۹۳,۳۱۳,۸۴۸ (۴۱/۰۳۰۲۱ درصد) رسیده است.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی گرم متاورس نمی باشد.

منبع: u.today

منبع