زمان خبر:2 ثانیه قبل

یکی دیگر از آهنگ های محبوب در حال پیوستن به دنیای مجازی The Sandbox است. شرکت تابعه Animoca Brands در روز چهارشنبه اعلام کرد که Jamiroquai، اکنون با این پروژه همکاری می کند. Jamiroquai گروهی است که تاکنون جوایز زیادی برنده شده و سبک هایی همچون فانک، اسید جاز، سول، دیسکو، و R&B می نوازد و رهبری این گروه نیز توسط جی کی (Jay Kay) انجام می شود.

Jamiroquai برای آهنگ های موفقی مانند Virtual Insanity، و Canned Heat شناخته شده است. Virtual Insanity به عنوان بهترین ویدیوی سال MTV در سال 1997 انتخاب شد. این آهنگ موفق همچنین جایزه Grammy را در سال بعد برای Jamiroquai به ارمغان آورد. Sandbox و Jamiroquai این همکاری را در 18 می 2022 (28 اردیبهشت) با محصولات Jamiroquai x Sandbox جشن گرفتند.

 

 

این کالا یک تیشرت و جا کلیدی نسخه محدود خواهد بود و اقلام منحصراً در store.jamiroquai.com در دسترس خواهند بود. شرکت متاورس مبتنی بر بلاک چین روز چهارشنبه گفت: “همکاری استراتژیک با همکاری Bravado، بخش مدیریت برند پیشرو در صنعت گروه موسیقی یونیورسال ایجاد شد. این اطلاعیه می افزاید:

“گروه افسانه ای جاز-فانک علاقه به دنیای مجازی را به سرزمین مجازی خود در سندباکس خواهد آورد.”

سندباکس از زمان شروع پروژه با تعداد زیادی از نوازندگان، هنرمندان، افراد مشهور و برندهای معروف همکاری داشته است. در حال حاضر،  سندباکس بیش از 200 شریک دارد از جمله Smurfs، Care Bears، Atari، Ubisoft، The Rabbids، BLOND:ISH، Deadmau5، Gucci Vault، The Walking Dead، Snoop Dogg و Adidas. Jamiroquai می باشند.

Jamiroquai همیشه آینده‌نگر و فوق‌العاده اجتماعی بوده است. ایجاد سرزمینی که در آن همه می‌توانند با کمی فانک، آزادی و مد در سندباکس گرد هم آیند، مکانی مشترک برای ارتباط دیجیتالی با طرفداران و دوستداران موسیقی ما فراهم می‌کند. جامیروکوایی گفت. “ما مشتاقانه منتظریم تا به زودی چیزهای بیشتری به شما بگوییم، اما در حال حاضر می توان گفت که همکاری ها قطعا شکل خواهند گرفت.”

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی گرم متاورس نمی باشد.

منبع: news.bitcoin

منبع