زمان خبر:2 ثانیه قبل

ارز دیجیتال فانتاسما phantasma یک بلاکچین کاملاً متقابل و غیرمتمرکز با ویژگی‌های غنی است. با مکانیسم نوآورانه سهام، سیستم توکن دوگانه، مدل توکنومیک پایدار و هوشمند NFTهای سازگار با محیط زیست پیشرفته. این زنجیره برای استفاده برای کالاها و خدمات دیجیتال برای ارتباطات، سرگرمی، بازارها و راه‌حل‌های ذخیره‌سازی زنجیره‌ای برای سازندگان dApp و مشتریان سازمانی طراحی شده است.

 

بازار ارزهای دیجیتال بسیار پرنوسان است، قبل از ورود به این بازار تحقیق کامل کنید.

 

با استفاده از شبکه اصلی از اکتبر 2019، ثابت کرده است که پلتفرم انتخابی برای بازی و NFT است. نه تنها به دلیل کارمزدهای کم استخراج و تراکنش، بلکه به دلیل فناوری smartNFT آن که در سطح زنجیره ساخته شده است و تعهد آن برای تبدیل شدن به اولین بلاکچین منفی کربن تایید شده. SmartNFTها NFTهایی با ویژگی‌های پویا هستند که می‌توانند براساس شرایط خاصی تغییر کنند. آنها به توسعه‌دهندگان بازی فرصتی می‌دهند تا آیتم‌های پویا درون بازی را غیرمتمرکز کنند، که با NFTهای سنتی امکان‌پذیر نیست. آنها همچنین NFTهای مبتنی‌بر زمان، NFTهای چند لایه، NFTهای تزریقی و محتوای قفل شده را در یک NFT که فقط توسط صاحب NFT قابل دسترسی است، اجازه می‌دهند. NFTها را می‌توان بر حسب تقاضا و با کسری از هزینه‌ها در مقایسه با سایر بلاکچین‌ها تولید کرد. 

 

Phantasma دارای یک رابط آسان برای استفاده بین dApps، کیف پول و بلاکچین از طریق Phantasma Link است. این قابلیت همکاری متقابل زنجیره‌ای را با بلاکچین‌های اتریوم، BSC و NEO فراهم می‌کند و به دلیل زنجیره‌های جانبی نامتناهی، توان عملیاتی بالایی دارد. اوراکل‌ها در هسته زنجیره تعبیه شده است.

 

کیف پول‌های فانتاسما

ارز دیجیتال فانتاسما را می‌توانید در کیف پول‌های مطرح ارزهای دیجیتال به شرح زیر نگهداری کنید:

 

کیف پول کوینومی

کیف پول متامسک

کیف پول تراست والت

کیف پول اتمیک

کیف پول سخت افزاری لجر

منبع