زمان خبر:2 ثانیه قبل

به عنوان گامی رو به جلو در کسب و کار نمایش، شرکت رسانه ای Hello Sunshine، متعلق به ریس ویترسپون(Reese Witherspoon)، بازیگر زن،  در 17 فوریه(28بهمن) با انجمن Web3 World of Women  یا WoW همکاری کرد. هدف این همکاری پذیرش WoW NFT ها در فیلم ها و نمایش های تلویزیونی است.

این مشارکت شامل Hello Sunshine می‌شود که یک جهان و امتیاز رسانه‌ای از شخصیت‌های WoW بسازد. اینها شامل فیلم‌ها، سریال‌های تلویزیونی فیلمنامه‌شده و یا بدون فیلمنامه، رویدادهای زنده و غیره می‌شود. این مشارکت یکی دیگر از شاخص‌های افزایش محبوبیت NFT و فرصتی برای کشف احتمالاتی است که هنوز کشف نشده‌اند.

این پروژه همچنین دارای جنبه خاصی است که از زنان در سراسر جهان حمایت می کند، زیرا دو طرف درگیر علاقه مند به حمایت و ایجاد فرصت های برابر برای همه هستند.

این همکاری جای تعجب نداشت، زیرا ویترسپون همیشه حمایت خود را از World of Women و مأموریت آنها ابراز داشته است. او حتی تصویر پروفایل خود را از مجموعه WoW تبدیل به NFT کرد.

ویترسپون گفت:

“در حالی که فضای کریپتو و NFT تا حد زیادی تحت تسلط مردان است، رهبران الهام‌بخشی مانند World of Women وجود دارند که جوامع باورنکردنی را برای زنان در طول این تغییر عظیم رسانه‌ها و فناوری ایجاد می‌کنند. ما مفتخریم که با WoW همکاری می کنیم تا دنیای شخصیت های آنها را گسترش دهیم و محتوای متنی و بدون اسکریپت نوآورانه را توسعه دهیم. ما مشتاقانه منتظر تعامل با جامعه قابل توجه WoW در هر مرحله از این همکاری هستیم و فرصت هایی برای دارندگان WoW ایجاد می کنیم تا با Hello Sunshine در تبدیل هنر WoW به داستان های قدرتمند همکاری کنند.”

همراه با این همکاری، World of Women (WoW) همچنین اعلام کرد که مجموعه جدید NFT آنها در سال 2022(1400-1401) منتشر خواهد شد.

این همکاری فرصتی برای هر دو طرف برای یافتن روایتی جدید در تجارت نمایشی و ایجاد فرصت‌های بیشتری برای هنرمندان زن در سراسر جهان است.

منبع