زمان خبر:2 دقیقه قبل

جان بولینگر(John Bollinger)، تریدر و تحلیلگر مالی اخیراً در توئیتی ادعا کرد که 45000 دلار، یک محور کلیدی برای بیت کوین(Bitcoin)، بزرگترین ارز دیجیتال جهان است.

اوایل دیروز، پادشاه کریپتو، بیت کوین در صرافی بیت استمپ(Bitstamp) به بالاترین حد روزانه 45137 دلار رسید و بالاترین حد قیمت خود از 2 مارس(12 اسفند 1400) را تجربه کرد. با این حال، این ارز دیجیتال سود خود را رها کرده و به سطح 44200 دلار بازگشته است. بیت کوین در 24 ساعت گذشته همچنان حدود 9 درصد رشد داشته است.

 

در همان زمان، بولینگر استدلال کرد که 3200 دلار، یک محور کلیدی برای اتریوم(Ethereum)، دومین ارز دیجیتال بزرگ است. این آلتکوین پرچمدار، اوایل دیروز به 3195 دلار رسید که بالاترین سطح از 10 فوریه(22 بهمن 1400) در صرافی کوینبیس (Coinbase) بود. این رمزارز در حال حاضر در منطقه قرمزو نزولی میباشد و درست بالای سطح 3100 دلار قرار دارد.

بولینگر معتقد است که اتریوم می تواند در رالی آینده رهبری کند و از پیروانش می خواهد که توجه کنند.

اتریوم تاکنون ۱۱ درصد در برابر بیت‌کوین در سال ۲۰۲۲، کاهش داشته است و احساس ریسک بر بازار ارزهای دیجیتال حاکم است.

اتریوم در سال 2021 (1400) با افزایش 403 درصدی جفت اتریوم/بیت کوین، افزایش‌های عظیمی را ثبت کرد. این ارز دیجیتال از انفجار کمبریان(Cambrian) از توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) سود برد که در سرتاسر سال بر سرفصل‌های خبری بود.

در حالی که اتریوم تا کنون در سال 2022 عملکرد ضعیفی داشته است، بسیاری از تحلیلگران می گویند که پیش از ارتقای مورد انتظار موسوم به “ادغام” که به طور آزمایشی برای تابستان امسال برنامه ریزی شده است، توجهات را به خود جلب خواهد کرد. همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، انتظار می رود که بلاک چین اتریوم پس از انتقال به مکانیسم اثبات سهام، 99.95 درصد انرژی کمتری مصرف کند. باید دید که آیا اتریوم می تواند ارزش بازار بیت کوین را سرنگون کند یا خیر.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی گرم متاورس نمی‌باشد.

منبع: u.today

منبع