زمان خبر:3 ثانیه قبل

تیم سازنده ارز دیجیتال شیبا اینو (SHIB) از راه اندازی یک پورتال توکن سوزی برای این میم کوین در آینده ای نزدیک خبر داد که قرار است در جهت کاهش موجودی در گردش این ارز به جامعه شیبا کمک کند.

یکی از اعضای تیم شیبااینو گفته است که نسخه جدید صرافی غیرمتمرکز پروژه ShibaSwap به یک «پورتال توکن سوزی» مجهز خواهد بود.

این پورتال با این هدف راه اندازی می شود که سوزاندن منظم SHIB برای کاربران این پلتفرم آسان‌تر شده و به طور موثر موجودی در گردش آن کاهش یابد. همانطور که می دانید، سوزاندن توکن در فضای ارزهای دیجیتال امری رایج است، زیرا با ثابت ماندن یا افزایش تقاضا و کاهش عرضه، قیمت توکن مورد نظر به دلیل کاهش تورم موثر افزایش می یابد.

تیم شیبا خاطرنشان کرد که ارتش شیبا باید در مورد مکانیسم سوزاندن این ارز دیجیتال واقع بین باشد و نباید انتظار داشته باشد 90٪ از موجودی در گردش آن سوزانده شود. قابل ذکر است که حدود 41 درصد از موجودی این ارز دیجیتال قبلاً سوزانده شده است. به عبارت دیگر، طبق داده‌های پلتفرم ردیابی توکن سوزی Shibburn، از زمان راه‌اندازی این ارز دیجیتال تاکنون، در مجموع 410.30 تریلیون SHIB سوزانده شده است.

این خبر درحالی منتشر شده است که توسعه دهندگان شیبااینو فاش کردند که قصد دارند 99000 قطعه زمین را در Shiberse، متاورس آینده ارز دیجیتال منتشر کنند. 35000 قطعه از این زمین ها به دارندگان توکن LEASH فروخته خواهد شد.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی گرم متاورس نمی‌باشد.

منبع: cryptoglobe

منبع