زمان خبر:3 ثانیه قبل

جامعه شیبا اینو در پی توییت اخیر مایکروسافت، از حدس و گمان پر شده است.

حساب رسمی توییتر این غول فناوری مستقر در ردموند-واشنگتن، شوخی بی‌ضرری درباره سگ‌هایی که در جلسات آنلاین در پلتفرم ارتباط تجاری خود شرکت می‌کنند، انجام داد.

بسیاری بر این باورند که این توییت می تواند اشاره ای به رمزارز های سگ محبوب باشد. مایکروسافت با پاسخ های اعضای انجمن شیبا اینو که به سرعت در حال رشد است غرق شده است.

برخی تا پیش‌بینی مشارکت احتمالی با غول فناوری پیش رفتند. 

12 Microsofts Tweet 300x168 - توییت مایکروسافت شایعات شیبا اینو را برانگیخت

مایکروسافت با شروع پذیرش بیت کوین در اواخر سال 2014(1393) نسبتاً زود وارد ارزهای دیجیتال شد.

بر اساس یک آگهی استخدامی که اوایل فوریه(ماه جاری) امسال منتشر شد، یکی از با ارزش ترین شرکت های جهان در حال حاضر در حال توسعه استراتژی Web3 خود است.

ماه گذشته، مایکروسافت اعلام کرد که شرکت هولدینگ بازی‌های ویدیویی Activision Blizzard را به مبلغ 68.7 میلیارد دلار خریداری می‌کند تا بتواند به بخش رشد قارچ گونه متاورس دست یابد. کمیسیون تجارت فدرال در حال حاضر در حال بررسی این معامله بزرگ است.

در اواخر نوامبر(اوایل آذر)، شیبا اینو با دیوید ولک(David Volk)، معاون سابق اکتیویژن بلیزارد همکاری کرد.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، انتظار می رود تیم Shiba Inu نام پروژه متاورس خود را در آینده نزدیک فاش کند. در همین حال، تیم اخیراً اعلام کرد که این پروتکل به زودی امکان خرید قطعه زمین مجازی را فراهم می کند و قیمت توکن LEASH را به شدت بالاتر می برد.این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی گرم متاورس نمی باشد.

منبع: u.today

منبع