زمان خبر:6 ثانیه قبل

کریستینا آگیلرا(Christina Aguilera)، خواننده، ترانه سرا و شخصیت تلویزیونی آمریکایی به عنوان اولین زن نمادین موسیقی بیلبورد(Billboard) برای سال 2022(1400-1401) انتخاب شد. بیلبورد و دنیای زن تصمیم گرفتند از او با طرح جلد مجله NFT تقدیر کنند.

اولین کاور در نوع خود چهارشنبه گذشته، 23 فوریه(4 اسفند)، در گفتگوی صریح از طریق توییتر که بین آگیلرا و روزنامه نگار بیلبورد، لیلا کوبو(Liela Cobo) اتفاق افتاد، اعلام شد. جلد توسط یام کرکای(Yam Karkai)، هم بنیانگذار دنیای زنان و هنرمند NFT طراحی شده است.

در طول آن صحبت، این هنرمند به موضوعات زیادی اشاره کرد، از جمله برنامه‌هایش برای نوشتن و خواندن دوباره اسپانیایی، دخترش که بزرگترین طرفدار اوست و حمایت او از جنبش توانمندسازی زنان، که او در توییتی درباره کاور NFT تکرار کرد.

این هنرمند در گفتگوی توییتری خود اظهار داشت:

“حمایت از زنان مهم است و گاهی اوقات می‌توانید راه آسانی را برای انجام آنچه که عموم انتظار دارند انتخاب کنید، اما من تمام دوران حرفه‌ای خود را برای چیزهای غیرمنتظره دنبال کرده‌ام. مهم نیست چه کسی در جدول قرار می گیرد و در بیشتر مواقع همه کسانی که در نمودار هستند را شامل نمی شود. برخی از آن ها می توانند کمی ساخته شوند. همیشه کار کردن با زنان دیگر دارای انرژی خوبی است.”

آگیلرا همچنین حمایت خود را از ائتلاف ملی علیه خشونت خانگی (NCADV) نشان داده است، جامعه ای که وقف محافظت از زنان در برابر هر نوع خشونت خانگی است. علاوه بر این، او ضمن حمایت از بازماندگان و مدافعان خاص، خواستار پاسخگویی متخلفان شده است.

این جنبش توانمندسازی زنان تعجب آور نیست، زیرا در اوایل سال جاری شاهد همکاری World of Women و Hello Sunshine بوده ایم. همچنین، بسیاری از هنرمندان بزرگ در رویدادهای بزرگ مانند سوپرورس(Superverse) دبی که رپر NFT و اینفلوئنسر سوان سیت(Swan Sit) در مورد اهمیت حضور زنان در صنعت کریپتو و دنیای NFT صحبت کردند، حمایت خود را از خانم‌ها نشان داده‌اند.منبع