زمان خبر:3 ثانیه قبل

پلتفرم توکن NFT موسیقی OurSong مبلغ 7.5 میلیون دلار سرمایه اولیه به رهبری Infinity Ventures و Animoca Brands جمع آوری کرده است.

OurSong یکی از شرکت‌های تابعه Our Happy Company است، یک شرکت موسیقی که توسط خواننده، جان لجند (John Legend) و کریس لین (Chris Lin)، مدیر عامل سرویس محبوب پخش، KKBOX تأسیس شده است.

هدف OurSong این است که به نوازندگان موسیقی این توانایی را بدهد که از محتوای خود به طور مؤثرتری درآمد کسب کنند و جامعه ای در میان طرفداران خود ایجاد کنند.

تری لئونگ (Terry Leong)، یکی از بنیانگذاران OurSong، به CoinDesk گفت: این پلتفرم مبتنی بر بلاکچین امیدوار است بتواند مشکلی اساسی را در سرویس‌های استریم که اکنون بر صنعت موسیقی تسلط دارند، با اجازه دادن به هنرمندان برای ارتباط مستقیم تر با افرادی که کار آن ها را دنبال می‌کنند، برطرف کند. در عین حال، فرصتی را به این مخاطبان می دهد که مجموعه های کمیاب را در اختیار داشته باشند.

لئونگ گفت: “تصور کنید یک CD دارید که می‌توانست خودش را به‌روزرسانی کند. تصور کنید اگر آستین هایتان را باز کنید و سپس دو بلیط بیفتند. شما می توانید پیامک ارسال کنید و با افراد دیگری که فقط آن رکورد را دارند صحبت کنید. این ایده جمع آوری، ایجاد جامعه و تعامل با جامعه در واقع، به نظر من چشم اندازهای زیادی نه تنها برای صنعت موسیقی، بلکه برای بسیاری از صنایع محتوای سنتی دارد.”

این اپلیکیشن موبایلی که در اوایل فوریه (اواسط بهمن) راه اندازی شد و 150000 کاربر دارد، به هنرمندان این امکان را می دهد که محتوای خود را به صورت NFT آپلود و منتشر کنند. در بیانیه ای مطبوعاتی آمده است که کاربران، دارایی های خود را با دلار OurSong (OSD)، رمزارز اصلی اپلیکیشن، قیمت گذاری می‌کنند.

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی گرم متاورس نمی‌باشد.
منبع: Coindesk

منبع