زمان خبر:58 ثانیه قبل

پس از 24 ساعت بحث و گفتگوهای آنلاین، Yuga Labs، شرکت مسئول مجموعه Bored Ape Yacht Club NFT، آثار CryptoPunks و Meebits را از توسعه دهنده Larva Labs خریداری کرد. لابراتوارهای یوگا و لاروا لبز در روز جمعه اعلامیه مشترکی را در توئیتر اعلام کردند.

در پست وبلاگ یوگا لبز آمده است: “ما اکنون مالک برندها، حق چاپ در هنر و سایر حقوق IP برای هر دو مجموعه، به همراه 423 CryptoPunks و 1711 Meebits هستیم. لاروا لبز می گوید که یوگا حقوق سایر مجموعه بزرگ NFT خود، Autoglyphs، “و همچنین گروهی از Punks و Meebs مورد علاقه ما را حفظ خواهد کرد.” Bored Ape Yacht Club با ارزش ترین مجموعه NFT در کریپتو است. کریپتوپانک ها دومین مجموعه باارزش هستند.

یوگا لبز همچنین می‌گوید که قصد دارد حقوق تجاری را به تمام تصاویر CryptoPunk و Meebit به صاحبان مربوطه اعطا کند. این شرکت قبلاً این کار را برای دارندگان Bored Ape انجام داده است. یوگا لبز مالک باشگاه قایق بادبانی Bored Ape است، اما هر دارنده توکن آزاد است که از میمون خاص خود کسب درآمد کند. دارندگان از این ایده استفاده کرده‌اند تا مجموعه‌های NFT خود را بر اساس میمون‌های خاص بسازند، یا با میمون‌های خود با شرکت‌های بزرگ قرارداد امضا کنند.

در ماه فوریه (بهمن-اسفند)، گزارش شد که این شرکت در حال مذاکره با نیروگاه Andreessen Horowitz در مورد سرمایه گذاری است که ارزش آن حدود 5 میلیارد دلار می باشد.

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی گرم متاورس نمی‌باشد.

منبع: Coindesk

منبع