زمان خبر:3 ثانیه قبل

کمپانی بزرگ اپرا Opera (NASDAQ: OPRA)، شرکت پشتیبان مرورگر دوستدار ارزهای رمزگذاری اپرا، به تازگی از ادغام اکوسیستم بلاک چین غیرمتمرکز BNB Chain، که قبلاً با نام زنجیره هوشمند بایننس شناخته می شد، خبر داده است. با این اقدام، برنامه های غیرمتمرکز مبتنی بر زنجیره BNB در نسخه های اندروید، iOS و دسکتاپ این مرورگر فعال می شود.

این ادغام 350 میلیون کاربر اپرا را قادر می‌سازد تا توکن BNB (Build N Build) را با ارزهای فیات خریداری کنند و آن را از طریق کیف پول رمزنگاری داخلی Opera ارسال و یا دریافت نمایند و در عین حال به DApp‌های موجود در اکوسیستم BNB Chain دسترسی داشته باشند. این فهرست شامل صرافی‌های غیرمتمرکزی مانند PancakeSwap، 1inch و BiSwap، و همچنین محصولات مالی غیرمتمرکز (DeFi) مانند DRIP Venus، Tranchess، Treehouse، ApeSwap و AutoShark Finance می باشد.

ادغام BNB Chain در مرورگر کریپتوی اپرا (Opera) در حالی صورت می گیرد که نسخه بتای مرورگر Web3 برای دستگاه های iOS، iPhone و iPad، در ماه آوریل (فروردین) روانه بازار شد. گفتنی است که اپرا پروژه Crypto Browser خود را اوایل سال جاری با تمرکز بر Web3 و تسهیل جابجایی میان DAppها، بازی ها و پلتفرم های متاورس آغاز کرد. از آن زمان این مرورگر پشتیبانی از ۹ اکوسیستم بلاک چین اصلی ازجمله بیت کوین، سولانا، پالیگان، استارک اِکس، رونین، سلو، Nervos Network  و اکنون BNB Chain را اعلام کرده است.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی گرم متاورس نمی‌باشد.

منبع: cryptoglobe

منبع