زمان خبر:3 ثانیه قبل

یکی از خطوط هوایی پیشرو امارات متحده عربی به نام امارات ایرلاین گفت که قصد دارد «بیت کوین را به عنوان یک سرویس پرداخت» اضافه کند. این شرکت هواپیمایی در حال برنامه ریزی برای استخدام پرسنل برای ایجاد برنامه های کاربردی است که نیازهای مشتری را نظارت کند.
عادل احمد الرضا(Adel Ahmed Al-Redha)، مدیر عامل شرکت (COO) گفت: شرکت هواپیمایی پیشرو امارات متحده عربی، امارات ایرلاین، به زودی از بیت کوین به عنوان یک سرویس پرداخت استفاده خواهد کرد. علاوه بر این، شرکت هواپیمایی کلکسیون توکن غیر قابل تعویض (NFT) را در صفحه وب خود اضافه می کند.
گزارش‌های مربوط به برنامه این شرکت هواپیمایی برای پذیرش بیت‌کوین تنها چند هفته پس از افشای برنامه‌های NFT و متاورس خود منتشر شد. همانطور که توسط اخبار Bitcoin.com گزارش شده است، هدف این شرکت از راه اندازی متاورس این است که اطمینان حاصل کند که خطوط هوایی با چشم انداز امارات متحده عربی برای اقتصاد دیجیتال هماهنگ است.

در اظهاراتی که در عرب نیوز منتشر شد، الرضا اشاره کرد که شرکت او ممکن است مجبور شود کارمندانی را برای کمک به ایجاد برنامه هایی که نیازهای مشتری را نظارت می کنند، استخدام کند. او همچنین از تفاوت های NFT و متاورس صحبت کرد. او توضیح داد:
“NFT و متاورس دو کاربرد و رویکرد متفاوت هستند. با متاورس، می‌توانید کل فرآیندهای خود را ،چه در حال بهره‌برداری، آموزش، فروش در وب‌سایت یا تجربه کامل ،به یک برنامه کاربردی از نوع متاورس تبدیل کنید، اما مهم‌تر از این بحث تعاملی کردن آن است.”
در این گزارش اشاره ای نشده است که این شرکت هواپیمایی انتظار دارد چه زمانی سرویس پرداخت بیت کوین خود را راه اندازی کند.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی گرم متاورس نمی باشد.

منبع:news.bitcoin

منبع