زمان خبر:5 دقیقه قبل

ال‌جی الکترونیکس(LG Electronics)، غول فناوری کره‌جنوبی، بلاک چین و ارزهای دیجیتال را به‌عنوان حوزه‌های تجاری جدید به طور رسمی در منشور شرکت خود اضافه کرده است.
بر اساس یک گزارش خبری محلی کره جنوبی، ال‌جی در جلسه عمومی سالانه خود در روز پنج‌شنبه، 24 مارس(4 فروردین 1401)، دو هدف متمایز مرتبط با رمزارز را اضافه کرد. اهداف شامل «توسعه و فروش نرم‌افزار مبتنی بر بلاک چین» و «فروش و بروکری ارزهای دیجیتال» می باشد.
هنگامی که از یکی از سخنگویان ال‌جی در مورد قصد شرکت برای راه‌اندازی صرافی یا پلتفرم خود سؤال شد، هرگونه گمانه‌زنی را خنثی کرد و گفت: “هنوز هیچ تصمیمی قطعی نشده است. ما فقط به حوزه‌های تجاری به طور گسترده اشاره کردیم.”

سازنده فناوری در مسیر پذیرش و ادغام NFT قرار گرفته است و اوایل این ماه اعلام کرد که با شرکت فناوری بلاک چین Kakao’s Ground X برای معرفی خطی از تلویزیون های هوشمند که سازگار با NFT هستند کار می کند. ال‌جی همچنین اعلام کرد که با Seoul Auction Blue، یک حراج هنری آنلاین، برای انجام پروژه‌های بیشتر مرتبط با آثار هنری مبتنی بر NFT، همکاری می‌کند.

اعلامیه‌های ال‌جی در حالی منتشر می‌شوند که غول‌های فناوری دیگر و کره جنوبی، به طور گسترده‌تر، به استفاده از ارزهای دیجیتال و فناوری‌های مرتبط با بلاک چین ادامه می‌دهند. در اوایل سال جاری، سامسونگ، غول فناوری کره جنوبی، اعلام کرد که پلتفرم NFT را برای تلویزیون‌های هوشمند خود راه اندازی و همچنین فروشگاه خود را در دیسنترالند ایجاد میکند.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی گرم متاورس نمی باشد.

منبع:cointelegraph

منبع