زمان خبر:1 دقیقه قبل

طبق گزارش TechCrunch، Solana Ventures و Solana Foundation با راه‌اندازی یک صندوق ۱۰۰ میلیون دلاری، چشم‌انداز خود را به بازار کره جنوبی معطوف کرده‌اند.

در حالی که صندوق تازه ایجاد شده عمدتاً بر روی حمایت از پروژه‌های کره جنوبی متمرکز خواهد بود، اما در برنامه‌های کاربردی مبتنی بر Terra نیز سرمایه‌گذاری خواهد کرد که تحت تأثیر فروپاشی پروژه قرار گرفته‌اند.

برخی از توسعه دهندگان Terra بنا به گزارش ها تصمیم گرفته اند به Solana روی بیاورند.

Solana Ventures می‌خواهد از جامعه بازی در حال رشد کره جنوبی استفاده کند.

جانی لی، مدیر کل بازی ها در آزمایشگاه سولانا، انتظار دارد که پروژه های هیجان انگیزی بر روی شبکه راه اندازی شوند. باید دید که آیا سولانا می‌تواند شکاکان صنعت بازی که همچنان بلاک چین و NFT را رد می‌کنند، متقاعد کند یا خیر. Discord، یک برنامه چت محبوب برای بازی، پس از مواجهه با فشار جامعه مجبور شد طرح خود را برای ادغام اتریوم کنار بگذارد. در حالی که سولانا در سال 2021 توسط وال استریت به عنوان محصول بزرگ بعدی در حوزه ارزهای دیجیتال مطرح شد، بلاک چین تاکنون نتوانسته انتظارات بالا را برآورده کند.

در اوایل ژوئن، این شبکه پنجمین قطعی خود را تنها در سال 2022 ثبت کرد. تولید بلوک به دلیل مشکل زمان اجرا که در اوایل این هفته برطرف شد، برای چند ساعت متوقف شد.

«قاتل اتریوم» که توانایی پردازش 65000 تراکنش در ثانیه را دارد، اکنون در هفت موقعیت مختلف در طول سال گذشته دچار خرابی شده است.

قیمت سولانا (SOL) نسبت به رکورد 259.96 دلاری که در اوایل نوامبر ثبت شده بود، 84.91 درصد کاهش یافته است.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی گرم متاورس نمی‌باشد.
منبع:utoday

منبع