زمان خبر:3 ثانیه قبل

شرکت سرمایه‌گذاری رمزارزی Arrington Capital که بیش از 1.6 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت خود دارد، با بنیاد Moonbeam برای ایجاد یک صندوق 100 میلیون دلاری جدید برای پاراچین Moonbeam سازگار با EVM Polkadot همکاری می کند.

صندوق ارینگتون مون بیم، شرکت ها و پروتکل های جدیدی را در شبکه مون بیم تامین مالی خواهد کرد که هدف آن طیف گسترده‌ ای از بخش‌ها، از جمله تامین مالی غیرمتمرکز (DeFi)، بازارها، توکن‌های NFT و بازی ها است. این صندوق قبلاً سرمایه خود را برای دو پروژه نامعلوم دیگر نیز هزینه کرده است.

مون بیم در ژانویه (دی 1400) راه اندازی شد و در حال حاضر 100 پروژه دارد که یا در حال اجرا هستند یا آماده راه اندازی می باشند. به گفته این شبکه، در پنج ماه اول، کاربران مون بیم بیش از 6.5 میلیون تراکنش را انجام دادند و توسعه دهندگان بیش از 5000 قرارداد هوشمند را منعقد کردند.

مون بیم، به عنوان یک پاراچین سازگار با اتریوم، امکان تعامل امن بین زنجیره ای را بدون استفاده از پل ها فراهم می کند. توسعه دهندگان می توانند برنامه های غیرمتمرکز چند زنجیره ای (dapps) بومی بسازند و به راحتی قراردادهای هوشمند موجود را در بین بلاکچین ها منتقل کنند.

ارینگتون کپیتال در دور سرمایه گذاری 1.4 میلیون دلاری برای مون بیم در سال 2020 (1399) و افزایش سرمایه استراتژیک 6 میلیون دلاری در سال گذشته شرکت کرده است. مایکل آرینگتون، بنیانگذار و شریک ارینگتون کپیتال در بیانیه مطبوعاتی گفت: “مون بیم به عنوان یک پروتکل لایه 1 جدید، رشد قابل توجهی به دست آورده است و جرقه مورد نیاز را برای حرکت چند زنجیره ای بزرگتر فراهم می کند، روندی که ما در سراسر مجموعه خود شاهد آن هستیم.”

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی گرم متاورس نمی‌باشد.

منبع: Coindesk

منبع