زمان خبر:8 ثانیه قبل

سرویس نام اتریوم(Ethereum Name Service) به لطف آگاهی جامعه و هزینه‌های پایین تراکنش، بهترین ماه ثبت‌نام، تمدید حساب و درآمد را سپری می‌کند.
نیک جانسون(Nick Johnson)، توسعه‌دهنده اصلی در سرویس نام اتریوم (ENS) در تاریخ 23 می(2 خرداد)، معیارهای خدمات دامنه Web3 تا ماه می را تا کنون توییت کرد. او خاطرنشان کرد که اعداد آماده شکستن رکوردهای موجود هستند.

 

جانسون روز دوشنبه به کوین تلگراف گفت که عامل اصلی افزایش تقاضا در دامنه‌های ENS این است که مردم می‌توانند جوامع مشترکی را بدون هیچ ساختاری که از قبل بر آنها تحمیل شده است تشکیل دهند که نتایج شگفت انگیزی برای سرویس دامنه داشته است.
ENS به توده بحرانی آگاهی و پذیرش رسیده است. اکثر کیف پول‌ها از نام‌های ENS پشتیبانی می‌کنند.
ENS یک پروتکل بلاک چین منبع باز است که در سال 2017(1396) تأسیس شد و به افراد اجازه می دهد هویت دیجیتالی را به کیف پول اتریوم (ETH) خود اختصاص دهند. هر نام یک توکن غیرقابل تعویض (NFT) است که به eth. ختم می شود و می تواند به عنوان آدرس، هش رمزنگاری یا URL وب سایت عمل کند.
داده های به اشتراک گذاشته شده توسط جانسون نشان می دهد که تا کنون در ماه می 304968 ثبت جدید، 13260 تمدید و 3165.85 اتر درآمد داشته است.

جانسون همچنین گفت که «هزینه‌های پایین تراکنش قطعاً تأثیری» بر نرخ‌های بالاتر ورود و تمدید دارد. برای ارسال یک تراکنش سریع در اتریوم تا زمان نگارش مقاله حدود 22 GWEI هزینه دارد که طبق gasprice.io حدود 0.92 دلار ارزش دارد. در دوره های پر حجم، هزینه تراکنش می تواند بالاتر از 50 دلار باشد که ممکن است به عنوان یک عامل بازدارنده برای استفاده از شبکه عمل کند.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی گرم متاورس نمی باشد.

منبع:cointelegraph

 

 

منبع