زمان خبر:3 ثانیه قبل

در صورتی هنوز از صنعت کریپتو خبردار نیستین ، شما در بین اقلیت بسیار کم قرار دارید. بر اساس یک نظرسنجی جدید که توسط شرکت جهانی اطلاعات ، مورنینگ کنسالت (Morning Consult) منتشر شده است ، 91 درصد از مصرف کنندگان ایالات متحده با صنعت کریپتو آشنایی دارند. این عامل منجر به تقویت مسیر اصلی پذیرش رمزارزها می شود.

19 درصد از پاسخ دهندگان مدعی شدند که مالک چندین رمزارز بوده اند.

همچنین بنا بر اعلام مورنینگ کنسالت ، برخی از جذاب ترین کلمات کلیدی در صنعت رمزارزها، از قبیل “DeFi” و “Web3” فعلا در کانون توجهات قرار نگرفته است.

علیرغم پوشش گسترده رسانه‌ها، نیمی از مصرف‌کنندگان در ایالات متحده که مالک رمزارز نیستند، اعلام کردند که با اصطلاح «توکن های غیرمثلی ویا NFT» آشنایی ندارند. همچنین گفتنی است که 13 درصد از هولدرهای رمزارزها در زمینه جذاب ترین موضوعات کریپتو اطلاعاتی ندارند.

علیرغم اینکه تعداد بسیاری از بانک های مرکزی در سراسر جهان در راستای راه اندازی رمزارز ملی خود کار می کنند ، اما یک سوم هولدرهای رمزارزها از اصطلاح “رمزارز بانک مرکزی ویا رمزارز ملی” خبردار نیستند.

سی و هشت درصد از هولدرهای رمزارزها با اصطلاح «وب3» آشنایی ندارند. وب 3 توسط شخصیت های سرشناسی از قبیل ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا و جک دورسی، مدیر عامل سابق توییتر به شدت مورد انتقاد قرار گرفته است.

شصت و نه درصد از شرکت کنندگان که رمزارز هولد نمی کنند ، در زمینه امور مالی غیرمتمرکز اطلاعاتی ندارند.

در عین حال، 40 درصد از بزرگسالان مدعی شدند که خدمات مالی فعلی به اندازه کافی نوآورانه و امروزی نیست.

 

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی گرم متاورس نمی‌باشد.

منبع:u.today

منبع