با توجه به توئیت اخیر حساب [email protected]، طی روز گذشته، تقریباً 10 میلیون شیبا اینو (SHIB) سوزانده شده است، یعنی برای همیشه از گردش خارج شده است.

30 میلیون SHIB سوزانده شده ولی در قیمتش تاثیری ندارد

این کاربر توئیتر گزارش می دهد که در بیست و چهار ساعت گذشته، مقدار کلی 9,758,993 SHIB به یک کیف پول غیرقابل مصرف ارسال شده است. بر اساس توئیت آنها، شش انتقال به یک کیف پول مرده برای سوزاندن که مقدار زیادی از این ارز دیجیتال سگ بوده است.

در همین حال، داده های ارائه شده توسط etherscan نشان می دهد که در پنج روز گذشته تیم های مختلف در جامعه SHIB تقریبا 30 میلیون توکن Shiba Inu را سوزانده اند.

توئیت [email protected] به این جامعه یادآوری می‌کند که تا کنون کمی بیش از چهل و یک درصد از کل عرضه SHIB (1 کوادریلیون) سوزانده شده است. یعنی 410,300,575,781,510 توکن.

 

با وجود سوزاندن منظم و روزانه SHIB، قیمت این دومین ارز دیجیتال بزرگ سگ در محدوده 0.000033 دلار باقی مانده است. در 28 اکتبر(6 آبان)، SHIB، “قاتل دوج کوین(Dogecoin)” موفق شد به قله تاریخی قیمتی 0.00008845 دلار در هر توکن برسد. در حال حاضر، قیمت آن 62.68 درصد کمتر از سطح بالای تاریخی است.

3 میلیارد SHIB سوزانده می شود

حساب کاربری بیگر اینترتینمنت (Bigger Entertainment) در توئیتر اعلام کرده است که قصد دارد 3,025,718,608 توکن SHIB را از بین ببرد. یعنی 100,000 دلار از این رمزارز میم. آنها قبلاً موفق به فروش 444 کارت پستال از یک نسخه محدود شده اند تا SHIB را برای سوزاندن آینده افزایش دهند.

این فروشگاه آنلاین NFT، بلیط رویدادها و کالاهای ارز دیجیتال را می فروشد. آنها از اکتبر 2020 (مهر 1399)، SHIB را در جریان “پارتی سوزاندن (burn parties)” های معمولی اش می سوزانند و تاکنون بیش از 800 میلیون توکن را نابود کرده اند. آخرین جشن سوزاندن در 26 دسامبر(5 دی) برگزار شد.

امسال، استیون کوپر(Steven Cooper)، بنیانگذار آنها، در توئیتی نوشت، این جشن های سوزاندن به صورت ماهانه برگزار می شود.

شیبا 2 - 9.7 میلیون SHIB در 24 ساعت گذشته سوزانده شده است!

 

امید به لیست رابین هود

همانطور که U.Today در پایان دسامبر(اوایل دی) گزارش داد، اپلیکیشن تجاری محبوب رابین هود (Robinhood) اعلام کرد که قصد دارد مرحله آزمایش بتا کیف پول‌های کریپتو خود را در ژانویه(دی) راه‌اندازی کند.

جامعه Shiba Inu چندین ماه است که از این پلتفرم درخواست کرده اند تا SHIB را فهرست کند. دادخواستی که به همین منظور در Change.org آغاز شده است، در حال حاضر آستانه نیم میلیون امضا را پشت سر گذاشته است. این جامعه امیدوار است که اگر Robinhood، شیبا اینو را به لیست معاملاتی خود اضافه کند، قیمت این رمزارز به بالاترین حد برسد.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی گرم متاورس نمی‌باشد.

منبع: u.today

منبع