زمان خبر:4 دقیقه قبل

۹ کسب‌وکار برای SHIB Burn Pledge، ابتکاری که وعده می‌دهد درصد ثابتی از سود، فروش یا مقدار دلاری را که به کیف پول رسمی SHIB Burn می‌رساند را بسوزاند، متحد شده‌اند. قیمت شیبا اینو به روشی تثبیت می شود که قبل از دوره صعودی اکتبر ۲۰۲۱ (مهر) بوده و در زمان انتشار این مقاله با قیمت ۰/۰۰۰۰۳۴ دلار معامله می شود.

شیبا اینو پس از رالی چشمگیر خود به بالاترین سطح تاریخی ۰/۰۰۰۰۸۸۹ دلار رسید. شیبا در اواخر نوامبر ۲۰۲۱ (اوایل آذر) پس از اعلام لیست شدن در صرافی کراکن، ۳۰ درصد رشد داشت.

شیبا در حال حاضر در یک الگوی مثلثی معامله می شود. در آینده، یکی از این دو سناریو ممکن است اتفاق بیفتد: شکست در سطوح فعلی می‌تواند منجر به رشد ۱۸ درصدی به بالاترین قیمت‌های اخیر در ۰/۰۰۰۰۳۹۹ دلار شود. حرکت های صعودی بیشتر ممکن است اهدافی را در ۰/۰۰۰۰۵۵ دلار و ۰/۰۰۰۰۶۵ دلار دنبال کنند. از طرف دیگر، تست مجدد منطقه تقاضا ممکن است به دنبال رسیدن به حمایت بین ۰/۰۰۰۰۳۲ تا ۰/۰۰۰۰۲۸ دلار باشد.

۹ کسب و کار به SHIB Burn Pledge می پیوندند
سه روز از سال ۲۰۲۲ گذشته و به نظر می رسد سوزاندن توکن شیبا اینو با سرعت ثابتی پیشرفت می کند. استیون کوپر (Steven Cooper)، مدیر عامل شرکت Bigger Entertainment، خبر سوزاندن ۲/۷۵ میلیون توکن شیبا را در ۳ ژانویه (۱۳ دی) به اشتراک گذاشت.

در یک کمپین بزرگ توکن سوزی شیبا، ۹ کسب و کار به SHIB Burn Pledge ملحق شده اند که وعده می دهند درصد ثابتی از سود را به کیف پول رسمی SHIB Burn بسپارند.

لیست شرکت ها شامل…
Shiba Coffee Company: یک شرکت حمل و نقل قهوه که از اکوسیستم شیبا پشتیبانی می کند. این شرکت گفته که ۱۰۰ درصد سود آن صرف خرید SHIB می‌شود و ۱۰ درصد آن برای سوزاندن SHIB خواهد بود.

Bigger Entertainment: یک لیبل رمزارزی که در آن هنرمندان موافقت کردند ۲۰٪ از حق امتیاز را برای سوزاندن SHIB اهدا کنند.

The Vibe Maquillage: یک خط لوازم آرایشی که ۱۵٪ از کل فروش های انجام شده در SHIB را می سوزاند.

Marklien: یک فروشگاه پوشاک بافتنی. ۲۵ درصد از تمام خریدهایی که از SHIB به عنوان روش پرداخت استفاده می کنند، سوزانده می شود.

Precious Paws: فروش اکسسوری و اسباب بازی های سگ، ۲۰٪ از سود آن در سوزاندن SHIB استفاده می شود.

Cryptoon Network: به میزان ۲۵٪ از فروش آن برای سوزاندن SHIB استفاده خواهد شد.

Save The F**king Trees: به میزان ۷۵٪ از درآمد حاصل از فروش تجهیزات و آثار هنری صرف سوزاندن SHIB خواهد شد.

THE SHIBETTES | 1/1 NFTs: سوزاندن درصدی از درآمد حاصل از فروش NFT.

Shiba Search: درصدی از درآمد حاصل از تبلیغات را می سوزاند.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی گرم متاورس نمی‌باشد.

منبع: u.today

منبع