زمان خبر:3 ثانیه قبل

یکی از محبوب‌ترین و معتبرترین هنرمندان NFT سه بعدی، گال یوسف(Gal Yosef)، هیجان‌زده است که مجموعه NFT باشگاه متا ایگل (Meta Eagle Club) خود را معرفی کند، که قبلاً از حمایت یک گالری بین‌المللی تحسین شده برای آثار هنری سطح بالا، گالری ایدن (Eden)، برخوردار شده است.

گال یوسف یک نام بسیار معتبر و شناخته شده در صنعت هنر سه بعدی و NFT است. او قبلاً روی مجموعه هایی مانند کریپتو بولز سوسایتی (Crypto Bulls Society) کار می کرد که بلافاصله پس از راه اندازی به فروش رسید و بیش از 50 میلیون دلار فروش و مبادله بازار را به ارمغان آورد. سپس، یوسف کار خود را با افراد مشهوری مانند جاستین بیبر(Justin Bieber)، استیو آئوکی(Steve Aoki) و دیگران آغاز کرد. یک قطعه خاص منحصر به فرد در سوتبی(Sotheby) به قیمت بیش از 200000 دلار فروخته شد.

 

بسیاری از کارشناسان یوسف را یکی از تأثیرگذارترین هنرمندان در صنعت هنر سه بعدی NFT می دانند که به نفع راه اندازی مجموعه NFT آتی Meta Eagle Club عمل می کند. این مجموعه دارای قطعات هنری به سبک کارتونی شبیه زندگی خواهد بود.

همکاری با Eden Gallery یک نکته بسیار مهم برای صنعت NFT به حساب می آید. این همکاری از طریق باشگاه Meta Eagle و مهارت‌های ترکیبی آن‌ها برای هنر NFT، چشم‌انداز جدیدی را به هنر NFT ارائه می‌کند.

اولین قسمت از مجموعه سریالی خود یوسف، Meta Eagle Club، دنیای دیجیتال جدیدی به نام گالی ورس (Galyverse) را به نمایش خواهد گذاشت. این مجموعه شامل 12000 آواتار عقاب خواهد بود. همانطور که خود یوسف نشان می دهد، او به دنبال شخصیتی بود که بتواند آواتاری کاریزماتیک را به تصویر بکشد که برای دیگران الهام بخش باشد. علاوه بر آن، عقاب در بسیاری از فرهنگ ها نماد آزادی است، به همین دلیل است که انتخاب او، عقاب بوده است.

NFT 1 - گال یوسف، مجموعه Meta Eagle Club با پشتیبانی گالری Eden را معرفی کرد!

 

Meta Eagle Club، مشتاقانه منتظر ایجاد رویدادهای گالری فیزیکی و ارائه دید هنری در حال تکامل است. علاوه بر این، Eagle Club قرار است آثار هنری فیزیکی را به صاحبان آواتار Eagle تحویل دهد تا از مجموعه‌داران حمایت کند.

همچنین به کلکسیونرها، جوایزی مانند پروازهای VIP در سراسر جهان و تجربیات مرتبط با هوانوردی ارائه می شود.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی گرم متاورس نمی‌باشد.

منبع: u.today

منبع