زمان خبر:31 دقیقه قبل

پلتفرم صرافی پیشرو ایالات متحده، کوین‌بیس(Coinbase)، پشتیبانی کامل از آلتکوین بازی آلیس پس از اینکه شرایط نقدینگی صرافی را برآورده کرد، راه‌اندازی کرد.
در توییت اخیر این صرافی بیان شده است که بازی چندنفره My Neighbor Alice (ALICE) اکنون در Coinbase فعال است و می‌توان این دارایی را به طور کامل خرید، فروخت یا تبدیل کرد.
My Neighbor Alice یک بازی متاورسی مبتنی بر اتریوم است که در آن بازیکنان می توانند با گذاشتن توکن در جزایر مجازی سرمایه گذاری کنند. دقیقاً مانند بازی‌های متاورسی مانند دیسنترالند (MANA) و سندباکس (SAND)، کاربران می‌توانند زمین‌های خود را که در طبیعت کمیاب هستند و به شکل توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) نمایش داده می‌شوند، کشف و ارتقا دهند.
ارز بومی بازی، ALICE، نقش های بسیاری را در اکوسیستم ایفا می کند که به دارندگان این امکان را می دهد تا در سیستم مدیریت پروتکل از طریق یک سازمان غیرمتمرکز مستقل (DAO) شرکت کنند و ابزاری برای خرید تجهیزات درون بازی و کلکسیونی مانند خود جزایر و همچنین خانه ها، حیوانات، گیاهان، حصارها و سایر وسایل تزئینی می باشد.
طبق وب سایت ALICE، در آینده، این بازی قصد دارد یک سیستم شهرت داشته باشد که به بازیکنانی که مالکان خوبی در نظر گرفته می شوند، پاداش می دهد.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی گرم متاورس نمی باشد.

منبع:dailyhodl

منبع