زمان خبر:4 ثانیه قبل

وزارت فناوری اطلاعات و ارتباطات، علم و برنامه‌ریزی آینده کره جنوبی 223.7 میلیارد KRW (186.7 میلیون دلار) را برای ایجاد یک اکوسیستم گسترده متاورس برای حمایت از رشد محتوای دیجیتال و رشد شرکت‌ها در داخل کشور متعهد کرد.
این وزارتخانه در بیانیه‌ای رسمی در 27 فوریه(8 اسفند) نوشت که بودجه برای تکمیل چهار هدف اصلی در ایجاد چیزی که به نظر می‌رسد یک اکوسیستم فراگیر متاورس با عنوان دنیای مجازی گسترده است، هزینه می‌شود.
این آژانس دولتی قصد دارد از متاورس خود به عنوان بستری برای گسترش رشد صنعتی مجازی شهرها، آموزش و رسانه ها استفاده کند.
سازندگان محتوا از پشتیبانی در چندین جبهه برای جذب استعدادهای مناسب برای کمک به ساخت پلتفرم استفاده میکنند. این وزارتخانه گفت که میزبان فعالیت های خلاقانه جامعه محور، مسابقه توسعه دهندگان متاورس و هکاتون خواهد بود.
مدیرعامل، Hashed Simon Kim، خاطرنشان کرد که پلتفرم جدید متاورس تمرکز ویژه ای بر تقویت گسترش تجاری با ارائه حمایت مالی برای شرکت کنندگان دارد. او امروز به کوین تلگراف گفت که فکر نمی‌کند مشکلی با تأمین بودجه دولت وجود داشته باشد زیرا «بخش خصوصی فعالانه در بازار متاورس سرمایه‌گذاری می‌کند». او ادامه داد:
“این موضوع مقرراتی است که دولت باید بیشتر به آن توجه کند. در کره، انتشار بازی های NFT ممنوع است و صدور توکن نیز ممنوع است.”

Hashed یک سرمایه گذاری و انکوباتور اکوسیستم کریپتو در کره جنوبی است. این شرکت در پروژه های متاورس مانند Decentraland و Sandbox سرمایه گذاری کرده است.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی گرم متاورس نمی باشد.

منبع:cointelegraph

 

منبع