زمان خبر:2 دقیقه قبل

MoonForce توسط PYESwap، که در حال پیشبرد فناوری بلاک چین است، پشتیبانی می‌شود. فناوری قدرتمند MoonForce، PYESwap، توسعه دهندگان بسیاری را برای راه اندازی پروژه ها در سکوی پرتاب MoonForce جذب می کند تا به فناوری انقلابی دسترسی پیدا کنند. PYESwap به پروژه ها اجازه می دهد با استفاده از یک فناوری اختصاصی سالم بمانند که به BNB به جای توکن اجازه می دهد تا در مبادله استفاده شود. این به طور مثبتی روی اکثر پروژه‌هایی که از یک تابع مبادله استفاده می‌کنند که در سکوی پرتاب MoonForce راه اندازی می‌شود، تأثیر می‌گذارد.

مکانیسم Moonshot از هر تراکنش BNB جمع می‌کند. هنگامی که مجموعه BNB به مقدار تعیین شده رسید، قرارداد در PYESwap LP توکن ها را خریداری می کند و به عنوان توکن های بازتابی بین هر دارنده توزیع می شود.

این بخشی از عملکرد کامل Multiverse MoonForce است. شامل موارد زیر خواهد بود:

  • سکوی پرتاب نشانه ای که به پروژه ها اجازه می دهد با استفاده از فناوری PYESwap راه اندازی شوند. PyeSwap به پروژه‌ها اجازه می‌دهد تا به جای توکن‌های بومی، مکانیسم خرید برگشت را با BNB تقویت کنند.
  • یک صفحه راه اندازی NFT با یک کلیک که به هنرمندان و سازندگان NFT اجازه می دهد تا پروژه NFT را راه اندازی کنند و مخاطب هدف لیزری را پیدا کنند.
  • Warroom که به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا مستقیماً با توسعه دهندگان، تأثیرگذاران، صرافی ها، مدیران انجمن و غیره دسترسی داشته باشند.
  • ابزاری برای تولید پیکسل های بازاریابی که برای ردیابی نتایج بازاریابی استفاده می شود.

MoonForce متعهد به ایجاد اعتماد به ارزهای دیجیتال و ترویج پذیرش انبوه در سراسر جهان است. پیش فروش عمومی MoonForce قرار است در تاریخ 27 ژانویه(7بهمن) یا حوالی آن انجام شود. 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی گرم متاورس نمی‌باشد.

منبع:coinquora

منبع