زمان خبر:3 ثانیه قبل

پلتفرم‌ OnlyFans قابلیتی را راه اندازی کرده است که به کاربران اجازه می دهد NFT های تایید شده را به عنوان عکس پروفایل نمایش دهند.

این پلتفرم آنلاین محبوب محتوای بزرگسالان، معرفی این ویژگی را در ماه دسامبر(آذر) تأیید کرد. اکنون به دیگر شرکت‌های رسانه‌های اجتماعی مانند توییتر (NYSE:TWTR)، یوتیوب و ردیت پیوسته است که در حال بررسی راه‌هایی برای ترکیب دارایی‌های دیجیتال در پلتفرم‌های خود هستند.

امی گان(Ami Gan)، مدیرعامل OnlyFans در مصاحبه ای با رویترز گفت:

“ماموریت ما این است که سازندگان را توانمند کنیم تا از پتانسیل کامل خود استفاده کنند. این ویژگی اولین قدم در کشف نقشی است که NFT ها می توانند در پلتفرم ما ایفا کنند.”

در حال حاضر، این پلتفرم فقط از NFT های مبتنی بر اتریوم پشتیبانی می کند که با نماد اتریوم در تصویر نمایه NFT مشخص شده اند. اطلاعات مربوط به مجموعه دیجیتالی از OpenSea برای هر کاربری که روی تصویر نمایه NFT کلیک کند نمایش داده می شود.

“من رهبری یک تیم فوق العاده با استعداد را در OnlyFans خواهم داشت که تجربه منحصر به فردی را برای سازندگان و طرفداران ما ارائه می دهد. با ترکیب فناوری پیشرفته با سرمایه خلاق، ما متعهد هستیم که امن ترین پلتفرم رسانه اجتماعی در جهان باشیم.”

OnlyFans که در سال 2016(1394) راه اندازی شد، روشی محبوب را برای سازندگان محتوا ارائه می دهد تا از طریق فروش محتوای خود به مشترکین، از آن درآمد کسب کنند.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی گرم متاورس نمی باشد.

منبع: Investing

منبع