زمان خبر:3 ثانیه قبل

بر اساس اعلامیه اخیر منتشر شده در توئیتر، Mover، یک استارت‌آپ که اولین کارت پس‌انداز Metaverse را می‌سازد، پشتیبانی از توکن‌های Shiba Inu (SHIB، LEASH و BONE) را برای Trifecta اضافه کرده است. از ماه دسامبر (آذر) این امکان را فراهم کرد تا کارت‌های رمزارزی را با شیبا اینو شارژ کنید.

به غیر از رمزارزهای سه گانه شیبا اینو، لیست گزینه های شارژ، شامل اتریوم، Magic Internet Money (MIM)، Olympus DAO (OHM)، Frax Coin (FRAX) و چندین استیبل کوین و همچنین سایر رمزارزهای دیگر است.

Mover یک توکن NFT ارائه می‌کند که یک کارت پس‌انداز شخصی می سازد تا پاداش‌ها را از متاورس های مختلف جمع‌آوری کند و آن ها را در یک خزانه ذخیره می‌کند. این پلتفرم 6.58 درصد سود سالانه را برای پس انداز ارائه می دهد.

کارت نقدی استارت‌آپ که با NFT ارائه می‌شود، امکان خرج رمزارزها را در همه مکان‌هایی که از کارت‌های ویزا پشتیبانی می‌کنند، می‌دهد. این بدان معناست که رمزارزهای پشتیبانی شده می توانند توسط هزاران معامله گر خرج شوند.

در اوایل این ماه، Mover با DropsDAO همکاری کرد و امکان ایجاد بازده پس‌انداز غیرفعال در دارایی‌های قرض‌گرفته شده با وام‌های NFT را در صندوق Mover فراهم کرد. Mover، که در سال 2020 (1399) تأسیس شده است، در نوامبر (آبان-آذر) اعلام کرد که به یک سازمان غیرمتمرکز خودمختار (DAO) تبدیل شده است و کنترل را به جامعه واگذار می کند. هیئت حاکمیتی Mover Pylon مسئول مدیریت صندوق جامعه و ارائه پیشنهادهای حاکمیتی است.

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی گرم متاورس نمی‌باشد.

منبع: U.today

منبع