زمان خبر:3 ثانیه قبل

با توجه به داده های پلتفرم ردیابی WhaleStats، نهنگ‌های اتریوم درحال جمع آوری یک آلت‌کوین متاورس هستند در حالی که در این فرآیند، از طرفی هم بیت‌کوین های خود را به فروش می رسانند.

این پلتفرم دریافته است که در طول هفت روز گذشته، 100 نهنگ بزرگ اتریوم، اکوسیستم بازی مبتنی بر بلاکچین، سندباکس (SAND) را به طور متوسط ​​به مبلغ 493,764 دلار خریداری کرده اند. در حالی که به طور متوسط در همان بازه زمانی ​​501,243 دلار رپد بیت کوین (WBTC) را به فروش رسانده اند.

SAND همچنین یکی از بالاترین جریان‌های خروجی را در میان نهنگ‌های اتریوم با 413,765 دلار دارد، اما طبق داده‌ها، مجموع ورودی خالص آن 79,999 دلار است. از سوی دیگر، رپد بیت کوین در لیست ۱۰ توکن برتر خریداری شده قرار نگرفت، اما پنجمین توکن پرفروش در میان دارندگان اتریوم با ارزش خالص بالا بود. WBTC یک توکن مبتنی بر اتریوم است که ارزش آن 1:1 با بیت کوین برابر است.

اگرچه جریان ورودی بیت کوین ممکن است در میان نهنگ های اتریوم چندان خوب بنظر نرسد، اما پلتفرم تحلیلی آنچین Glassnode نشان می دهد که جریان های ورودی نهادی و سرمایه گذاری های در مقیاس کوچکتر به بیت کوین در حال افزایش است. به عنوان مثال شرکت مدیریت سرمایه گذاری مایکرواستراتژی 190 میلیون دلار دیگر بیت کوین خریداری می کند. نهادهای کوچکتر نیز بیت کوین را به صورت عمده خریداری می کنند. با این اوصاف می توان از خطر یک اصلاح قوی به دلیل ورود سرمایه جدید به بازار در امان بود.

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی گرم متاورس نمی‌باشد.
منبع: dailyhodl

منبع