زمان خبر:3 ثانیه قبل

بریج چمپ (Bridge Champ)، یک شبیه‌ساز بازی‌های بریج مبتنی بر بلاک‌چین، قرار است وارد حوزه توکن های غیرقابل تعویض (NFT) شود و آزمایش بتا را در سال 2022 (1401) آغاز کند.

Bridge Champ نقشه راه 2022 را منتشر کرد: در کارت ها چه چیزی وجود دارد؟

طبق اعلامیه رسمی که توسط تیم Bridge Champ به اشتراک گذاشته شده است، نقشه راه به روز شده آن برای سال 2022، شامل نقاط عطف مختلفی در توسعه و بازاریابی است.

 

راه‌اندازی ربات‌های مبتنی بر هوش مصنوعی درون بازی برای بریج سطح بالا، اولین نقطه عطف است. این ربات‌ها قرار است در آوریل ۲۰۲۲ (فروردین 1401) فعال شوند.

در ماه می 2022 (اردیبهشت 1401)، تیم Bridge Champ قصد دارد از اپلیکیشن های موبایل خود برای دستگاه های مختلف رونمایی کند. بنابراین، این اولین شبیه‌ساز بریج موبایل خواهد بود که از ابزارهای مبتنی بر بلاک چین استفاده می‌کند.

تا سه ماهه سوم سال 2022 (تابستان 1401)، Bridge Champ قرار است مهم ترین پیشرفت خود را برای این سال اجرا کند، یعنی ثبت نام NFT برای دستاوردها. بنابراین بازیکنان آن می توانند پیشرفت درون بازی خود را توسط NFT های انحصاری تایید کنند.

تازه کار ها و بازیکنان بسیار ماهر می توانند در نبردها و مسابقات زنجیره ای که برای اواخر سه ماهه دوم سال 2022 (بهار 1401) برنامه ریزی شده است، شرکت کنند.

جوایز IGNIS برای متخصصان بریج

تجربه بازی Bridge Champ در سه ماهه چهارم سال 2022 (پاییز 1401) مورد بررسی قرار خواهد گرفت. این تیم قصد دارد آزمایش بتا، یک نمونه آموزشی و یکپارچه سازی شبکه های اجتماعی را فعال کند.

سپس، اکوسیستم Bridge Champ فرصت‌هایی را برای ادغام سایر بازی‌های معمولی بررسی خواهد کرد. IGNIS، یک ارز رمزپایه بومی اصلی بلاک چین Ignis و اکوسیستم Ardor Jelurida، در اینجا به عنوان ارز درون بازی در کنار پول فیات پذیرفته خواهد شد.

همانطور که قبلا توسط U.Today گزارش شده است، Bridge Champ اولین پروتکلی است که “شطرنج کارت(chess of cards)” را به اکوسیستم 100 درصد غیرمتمرکز بلاکچین Ardor و Ignis می آورد.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی گرم متاورس نمی‌باشد.

منبع: u.today

منبع