زمان خبر:14 ثانیه قبل

صرافی رمزارزی FTX مستقر در هنگ کنگ، اخیراً شروع همکاری با AZA Finance را اعلام کرد که هدف آن “گسترش پذیرش وب3 و رمزارزها در سراسر آفریقا” است. این همکاری شامل توکن‌های غیرقابل تعویض NFT نیز می‌شود.

در بیانیه ای که توسط AZA Finance منتشر شد، آمده است که این دو شرکت برای ایجاد مسیرهایی برای مشارکت کاربران آفریقایی و یادگیری در مورد اقتصاد وب3 از جمله منابع آموزشی و فرصت های شبکه تلاش خواهند کرد. در بیانیه افزوده شده است که این دو شرکت همچنین امیدوارند که “دریافت و پرداخت در قالب پول های آفریقایی در FTX.com، از جمله یکپارچه سازی حساب های بانکی محلی را از همیشه آسان تر کنند.”

الیزابت روسیلو، مدیر عامل و بنیانگذار AZA Finance در اظهارنظرهای خود پس از اعلام این خبر گفت که شرکت او آماده است تا به FTX کمک کند تا جای پای خود را در سراسر قاره آفریقا گسترش دهد. او افزود:

“همانطور که ما بزرگترین پلتفرم آفریقا را برای تجارت ارزهای آفریقایی ساختیم، یک چیز واضح بود و آن اینکه این قاره آینده اقتصادهای جهانی و دیجیتال است. پس از سال‌ها خدمت به این شرکت‌های پررونق، می‌دانیم که نسل بعدی کاربران، سازندگان و سازندگان اقتصاد وب3 بدون شک آفریقایی هستند.”

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی گرم متاورس نمی‌باشد.

منبع: news.bitcoin

منبع