زمان خبر:4 دقیقه قبل

هیوبی(Huobi)، در صنعت صرافی ارزهای دیجیتال، از نظر حجم معاملات واقعی و نقدینگی، پیشرو است. فهرست اصلی Ertha Metaverse تضمین می کند که این متاورس پرتقاضاترین و مورد انتظارترین متاورس در جهان باقی می ماند.

اخیرا GameFi، RedKite و Seedify میزبان سه IGO پیشگام بودند. در عرض یک دقیقه، هر یک از استخرهای جامعه فروخته شد و تاکنون، این پروژه 5.4 میلیون دلار از سرمایه‌گذاران مشهور جهانی سرمایه‌گذاری ریسک پذیر(VC) جمع‌آوری کرده است. خیلی زود پس از این جریان، اخبار در مورد لیست شدن Ertha در Huobi منتشر شد.

به طور دقیق تر، سرمایه گذاران VC عبارتند از LP Capital، GD10، Polygon Syndicate، Shima Capital، OKEx Blockdream Ventures، X21، Genblock Capital AUU21، Terranova، Momentum 6، Zen Capital، Dialectic و بسیاری دیگر.

فضای بازی Ertha فضای پیچیده و پر از جزئیات است که آماده ایجاد اقتصادهای جدید، دولت ها و اتحادهای متزلزل بین پایگاه بازیکنان خود است. 350000 قطعه زمین در متاورس وجود دارد که هر کدام از آنها هزینه ها، مالیات ها و سایر اشکال درآمد را از معاملات زمین جمع آوری می کنند. 

فضای بازی برای بازتولید یک محیط واقعی توسط یک اقتصاد مبتنی بر بازیکن طراحی شده است. اقدامات سیاسی یا محیطی هر بازیکن در زمان صلح یا درگیری می تواند تغییرات واقعی ایجاد کند و پیامدهای طولانی مدت داشته باشد.

صاحبان قطعه باید با چیزهایی از قوانین تجارت بین المللی گرفته تا مالیات های اعمال شده برای معاملات سر و کار داشته باشند. مانند دنیای واقعی، صاحبان HEX از سرمایه گذاری خود در املاک و مستغلات سود خواهند برد.

برای کسانی که مشتاق مشارکت با Ertha هستند، می‌توانند از بازاری دیدن کنند که زمین‌ها، با گنجاندن اخیر آفریقای جنوبی و در دسترس بودن در هند و برزیل در آن فروخته می‌شوند.

منبع