زمان خبر:3 ثانیه قبل

شیبا اینو به خیابان‌های پایتخت مد، میلان، آمد تا مشارکت این توکن میم را با برند مد لباس جان ریچموند(John Richmond) تبلیغ کند.

تراموای شهری شماره 1825 که اکنون با نشان‌های SHIB و جان ریچموند تزئین شده است، اوایل این هفته به استقبال میلانی‌ها رفت. این بخشی از همکاری مد Shiba Inu و John Richmond با نام “Legends Live Forever” است. همچنین می توان نقاشی های دیواری را مشاهده کرد که در یک ساختمان برای ترویج مشارکت نصب شده اند. (تراموا نوعی قطاار شهری است)

پس از کسب مجوز از شورای شهر میلان، تیم پشت این کمپین تبلیغاتی شروع به استفاده از تراموا با شماره 1825 کرد که از مسیر 23 از مترو سستو 1 به Cernusco Sul Naviglio حرکت می کرد. لوگوهای SHIB و جان ریچموند برای حدود یک ساعت در معرض دید ساکنان میلان قرار گرفتند و 12 کیلومتر “تراموا سواری” داشتند.

اعلام همکاری مد بین این دو نام بزرگ در صنایع مربوطه پس از هفته مد میلان و درست به موقع برای هفته مد پاریس منتشر شد. این حرکت اولین قدم های شیبا اینو را به دنیای پر زرق و برق مد نشان داد.

جان ریچموند اشتیاق خود را برای راه اندازی این همکاری به اشتراک گذاشت و گفت که احساس می کند “به نظر می رسد در رویا است.” با این حال، ریچموند خوشحال است که این پروژه “واقعی” است و مشتاقانه منتظر “مد پر زرق و برق کریپتو پانک” است.

کمپین Legends Live Forever همچنین قرار است 10000 NFT را راه اندازی کند که در آن نسخه های فیزیکی آنها در باند جان ریچموند در طول هفته مد میلان برنامه ریزی شده در 20 تا 26 سپتامبر(مهر 1401) رژه می روند.

در همین حال، این مد به عنوان یک مجموعه “اکنون ببینید-اکنون بخرید” به بازار عرضه می شود که در بوتیک های مد جان ریچموند در سراسر جهان و همچنین در وبسایت تجارت الکترونیک آن در دسترس خواهد بود. همچنین انتظار می‌رود این مجموعه همراه با NFT در باند فرودگاه به نمایش گذاشته شود.

این تیم هنوز در حال بحث در مورد نحوه بازاریابی توکن های دیجیتال است. با این حال، آنها به علاقه مندان اطمینان دادند که یک تجربه “بی نظیر” در حال رخ دادن است.

منبع