زمان خبر:5 ثانیه قبل

به نظر می رسد که Square Enix، شرکت بازی سازی ژاپنی، مصمم است که بلاک چین و بازی برای کسب درآمد (P2E) را به عنوان بخشی از طرح کسب و کار و کسب درآمد خود برای آینده در نظر بگیرد. در گزارش اخیر خود، این شرکت برنامه‌ های مربوط به بلاک چین و بازی برای کسب درآمد و سرمایه‌ گذاری‌ هایی را که در این زمینه انجام خواهد داد، افشا کرده است.

به عنوان بخشی از استراتژی تجاری میان‌ مدت خود، این شرکت گزارش داد که دامنه‌ های جدیدی را انتخاب کرده است، به این معنی که سرمایه‌ های خود را در زمینه‌ های جدید، از جمله آنچه “دامنه سرگرمی بلاک چین” می‌ نامد، اختصاص خواهد داد.

همچنین، اسکوئر انیکس در حال برداشتن گام‌ های ملموس‌ تر دیگری در رابطه با محور بلاک چین است. این شرکت به دنبال ایجاد دستورالعمل‌ های نظارتی برای بازی‌ های بلاک چین، از جمله مناطق و تجربیات NFT خواهد بود. اسکوئر انیکس همچنین در نظر دارد توکن‌ های قابل تعویض انحصاری را منتشر کند و آنها را با بازی‌ هایی تکمیل کند که ساخت جهان به گونه‌ ای طراحی شده است که شامل آن ها شود. این نوآوری به ایجاد IP های جدید با استفاده از بلاک چین، بازی برای کسب درآمد و NFT اشاره دارد.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی گرم متاورس نمی‌باشد.
منبع: news.bitcoin

منبع