زمان خبر:3 ثانیه قبل

سندباکس(Sandbox) همکاری خود را با شبکه بازی های زنجیره ای مبتنی بر بلاک چین اعلام کرد. این مشارکت به NFT های درون بازی که توسط Chain Games توسعه یافته اند اجازه می دهد تا در متاورس The Sandbox ادغام شوند. این اعلامیه در 16 فوریه(27بهمن) منتشر شد و هر دو برند بازی های بلاک چین هیجان خود را از این همکاری ابراز کردند.

Chain Games قصد دارد یک تجربه بازی همه جانبه را در سرزمینی که متاورس Sandbox به دست آورده است، ایجاد کند. کاربران می توانند عناوین پشتیبانی شده از بازی های زنجیره ای را در داخل Sandbox در حالی که از توکن CHAIN ​​استفاده می کنند، بازی کنند. علاوه بر این، Chain Games و The Sandbox در مورد همکاری های بیشتر در زمینه بازی های بلاک چین و فضای NFT بحث کرده اند.

Sandbox یک دنیای مجازی است که در آن بازیکنان می توانند تجربه خود را در بلاک چین اتریوم بسازند، مالک شوند و کسب درآمد کنند. Sandbox بیشتر به‌خاطر اضافات(Addition) موبایلی‌اش «The Sandbox» که در سال 2011(1389) منتشر شد و «The Sandbox Evolution» که در سال 2016(1394) در دسترس عموم قرار گرفت، شناخته شد.

Chain Games، یک پلتفرم بازی بلاک چین است که هدف آن ارائه ترکیبی از مسابقات هوشمند و گیم پلی فوق العاده به بازیکن است. مسابقات هوشمند یک سیستم مسابقه است که در آن بازیکنان می توانند با انجام بازی های مهارتی برای برنده شدن توکن ها به رقابت بپردازند.

با انتشار این اطلاعیه در سراسر نهادهای رسانه ای، مدیرعامل و بنیانگذار Chain Games، آدام بارلام(Adam Barlam)، گفت که تیم آنها از دیدن یک مشارکت استراتژیک با Sandbox در حالی که برای ارتقاء تجربه کاربر در پلتفرم ها و اکوسیستم ها تلاش می کنند، هیجان زده است.

در همین حال، هم بنیانگذار The Sandbox، سباستین بورگت(Sebastien Borget) اظهار نظر کرد:

“ما از دیدن قابلیت همکاری بیشتر NFTها در The Sandbox خوشحالیم و از استودیوها و سازندگان استقبال می کنیم تا از پلتفرم ما برای مشارکت دادن جامعه خود در تجربیات سرگرم کننده استفاده کنند.”

منبع