زمان خبر:27 ثانیه قبل

سامسونگ از فروشگاه متاورس خود که در ژانویه 2022(دی 1400) با نام Samsung 837X ابداع شد، اکنون 25 میلیون دلار در DoubleMe، یک استارت آپ متاورس مستقر در کره جنوبی، سرمایه گذاری می کند.
برخی از شرکت های بزرگ در کره جنوبی مانند Coentry Investment و NH Investment نیز حمایت گسترده ای از DoubleMe از نظر تامین مالی نشان داده اند.
علاوه بر این، DoubleMe همچنین از شرکت‌های بزرگ جهانی مانند Orange، T-Mobile و Vodafone پشتیبانی زیادی دریافت کرده است.
DoubleMe از ایده و افکار هییونگ کیم(Heeyoung Kim)، مایکل کوچینسکی(Michael Kuczynski) و آلبرت کیم(Albert Kim) سرچشمه گرفته است.این استارت‌آپ متاورس در سال 2015(1394) تأسیس شد. این استارت آپ عمدتاً بر ارائه راه‌حل‌های نوآورانه در تبدیل واضح ویدیوهای دو بعدی به سه بعدی متمرکز بود.

بدون شک، DoubleMe به عنوان یک حرکت مثبت در صحنه بازار متاورس دیده می شود. زمانی که این شرکت TwinWorld را راه‌اندازی کرد، یک پلتفرم متاورس متمرکز بر هوش مصنوعی (AI) و واقعیت افزوده (AR)، همه روی DoubleMe متمرکز شدند.
آن‌ها می‌دانستند که در صحنه کریپتو و متاورس به عنوان یک غول بزرگ رشد خواهد کرد. TwinWorld از آن زمان تاکنون توجه بسیاری از کاربران، شرکا و سرمایه گذاران بالقوه را به خود جلب کرده است.
تمرکز استارت‌آپ با واقعیت افزوده ایجاد این هم‌افزایی است که ابعاد فیزیکی و مجازی را به هم متصل می‌کند و بودجه سامسونگ کمک بزرگی برای سرعت بخشیدن به رشد این شرکت است.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی گرم متاورس نمی باشد.

منبع:bitcoinist

منبع