زمان خبر:3 دقیقه قبل

چندین ماه پیش، پروژه هلمون (Hellmoon)، دارای بیش از 6000 سرمایه گذار بود که در Coinmarketcap، Crypto.com و Coingecko فهرست شده بودند. کل پروژه در وب سایت رسمی آنها توسعه یافته است و یک توکن انحصاری به دست آمده در BEP20 اسمارت چین(BEP20 Smart Chain) ارائه می دهد. Hellmoon برای ساخت پروژه‌های طولانی‌مدت که سرمایه‌گذاران آن را مطلوب و مطمئن می‌دانند، توسعه داده شد. رویکرد آن‌ها شامل ایجاد دنیایی از تجربه مجازی در اطراف توکن Hellmoon است که می‌تواند از دنیای DeFi، فروشگاه‌های آنلاین، بازی‌های ویدیویی برای کسب درآمد و رویدادهای سرگرمی توکنیزه باشد.

هلمون لجندز (Hellmoon Legends)، یکی از اولین بازی های MOBA NFT است که بر روی بایننس اسمارت چین (Binance Smart Chain) ساخته شده است. این بازی به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا در هر نبرد شرط بندی کنند، شخصیت های NFT را از بازی دریافت کنند، در بازار معامله کنند، و ماموریت هایی را برای به دست آوردن پاداش خود انجام دهند. هر حرف NFT برای منحصر به فرد بودن، با شانزده ویژگی و مهارت مختلف ایجاد شده است. شرکت‌کنندگان می‌توانند با باز کردن جعبه‌های Hellmoon، کاراکترهای تصادفی NFT را دریافت کنند. بازیکنان می توانند از شخصیت های NFT خود در یک متاورس هیجان انگیز استفاده کنند. شرکت‌کنندگان همچنین می‌توانند رودخانه‌ها و جنگل‌های مختلف Hellmoon Legends را کاوش کنند، در جنگل‌ها پنهان شوند تا حریفان خود را غافلگیر کنند و در نبردها پیروز شوند و جوایزی کسب کنند.

این پلتفرم مبتنی بر کریپت،و برای کاربرانی که به ارزهای دیجیتال و بازی علاقه مند هستند، برای بازی های رمزنگاری، MOBA و بازی برای کسب درآمد باز است. این پلتفرم به عنوان نمادی برای قضاوت ساخته شده است و صاحبان مزارع و استخرهای شخصی از پلتفرم Defi شخصی خود استفاده خواهند کرد. برای دسترسی به بازی‌های آنها، مهم است که اولین شخصیت NFT خود را دریافت کنید و در صورت داشتن توکن در کیف پول دیجیتال خود، برای هر خرید و فروش Hellmoon، سه درصد دریافت کنید.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی گرم متاورس نمی‌باشد.

منبع: btcpeers

منبع