زمان خبر:3 دقیقه قبل

تیم توسعه نسل بعدی بلاک چین که به تمرکززدایی کامل و مقیاس پذیری نامحدود دست یافت، اعلام کرد که دیوید اتکینسون(David Atkinson) به عنوان مشاور به Locus Chain پیوسته است.

دیوید اتکینسون به عنوان یک پیشکسوت صنعت بلاک چین و به عنوان یک کارآفرین، سازنده اکوسیستم، معمار و طراح اقتصادی شهرت زیادی دارد.

دیوید یکی از بنیانگذاران چهار سازمان بسیار معتبر است که در پیشرفت وب 3 مشارکت دارند.

هولوچین چارچوبی برای میزبانی کد منبع باز و پروتکل برنامه p2p است. Holo یک میزبان وب p2p است که مشابه یک AWS غیرمتمرکز است. SL2 Capital یک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر است که در زمینه سرمایه گذاری بلاک چین تخصص دارد و به سرمایه گذاری هنگفت در وب 3.0 و فناوری دفتر کل توزیع شده، به ویژه در NFT، Metaverse، و GameFi معروف است. Rain Protocol یک مجموعه ابزار متن باز و بدون مجوز برای ساختمان اقتصاد وب 3 است که بر روی ابزارهای بوت استرپ قابل تنظیم و توکنومیک متمرکز شده است که برای رشد زیرساخت ها، بازی ها و سازندگان بلاک چین بسیار مهم است.

دیوید اتکینسون به عنوان سازنده، انکوباتور و مشاور اکوسیستم های مبتنی بر بلاک چین، به عنوان یک سرمایه گذار بلاک چین و به عنوان اقتصاددان بلاک چین، حرفه ای موفق ایجاد کرده است. انتظار می رود تجربه و نفوذ او در صنعت بلاک چین نقش مهمی در ایجاد یک اکوسیستم با پروژه های مختلف Layer2 و توسعه دهندگان DApp ایفا کند.

Locus Chain نسل بعدی پلتفرم بلاک چین است که بهترین عملکرد و مقیاس پذیری را در یک محیط کاملاً غیرمتمرکز به دست می آورد. با توجه به گره‌های بسیار کم‌هزینه‌اش، که می‌توانند روی دستگاه‌هایی با قدرت محاسباتی کم مانند دستگاه‌های تلفن همراه کار کنند، این تنها فناوری بلاک چین است که می‌تواند هم در سطح جهانی و همچنین در زمینه‌های IOT که در آن تراکنش‌های خرد بی‌شماری انجام می‌شود، مورد استفاده عملی قرار گیرد. انتظار می‌رود که توسعه‌دهنده زنجیره لوکوس، فناوری بلوم، پروژه‌های مختلفی مانند بازی‌ها، متاورس، پروژه‌های صنعت پزشکی و پروژه‌های شهر هوشمند دولتی را راه‌اندازی کند تا به هدف خود یعنی تجاری‌سازی بلاک چین عمومی بدون موانع و محدودیت‌ها دست یابد.

دیوید اتکینسون گفت: “من از اینکه مشاور Locus Chain، یک بلاک چین عمومی با عملکرد فوق العاده، هزینه کم، تمرکززدایی کامل و مقیاس پذیری نامحدود هستم، خوشحالم و برای ایفای نقش به عنوان مشاور هیجان زده هستم. من انتظار دارم که Locus Chain در سراسر جهان با تعدادی از پروژه های برجسته Layer 2 که بر روی آن کار می کنند، در سراسر جهان شناخته شود.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی گرم متاورس نمی‌باشد.
منبع:cryptopotato

منبع